2737
2734
عنوان

ازلاغریم خسته شدم چیکارکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1210 بازدید | 118 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خودم نخوردم اما اقوام خوردن بخدا نابود شدن برا مخمرم  من اولین بارمه  بهم ساخته😄😄

شاید اون جوانه گندم رویال خوردن

آیا کسی آنقدر دوستت دارد که از جهان نترسی؟!😊❤️
چاقیش موقتیه عوارضم داره پوکی استخوان..

نه اصلا من الان 2ساله دیگه استفاده نکردم،همین ماه پیش هم ازمایشات کلی دادم همه چی،آنزیم کبدی ،استخوان....خداروشکر هیچ مشکلی نبود

من تنها هم نبودم خواهرام،برادر شوهرم و خیلی دیگه ازم پرسیدن الان وزنشون عالی شده هیچ مشکلی هم ندارن

2731
2738

آخ استارتر مثل منی منم ۱۵۸ قدمه و ۴۳ کیلوام

واقعا درکت میکنم

من پارسال رفتم دکتر بهم گفت بعد صبحانه شیر موز بخورم

..بعد ناهار یه کاسه ژله یا ۵ تا خرما...بعد شام هم یه کاسه بستنی با آجیل میکس شده روش

عصرا هم سیب زمینی آب پز...یه پودر جنرال تونیک دینه هم داد که از داروخاته کاکائوییشو گرفتم روزی دو بار با شیر قاطی میکردم روزایی که سیب زمینی نمیخوردم اینو میخوردم...تو یک ماه ۱ کیلو و خورده ای اضافه کردم ولی خب من ژن چاقی هم اصلا ندارم و دیگه ادامه ندادم

این تجربه من بود تو هم این پودر رو از داروخانه اگه بدون نسخه میدن بگیر...برای من ضرری نداشت

قشنگترین آرزوم: رفتن به امریکا🇺🇸✈️یه صلوات واسه رفتنم میفرستی؟
میدونم عزیزم واینو شنیدم خیلی عوارض داره

ما که نزدیک به 20نفر از خودم تا اشنا و فامیل استفاده کردیم خداروشکر هیچ مشکلی نبوده.

تقلبیش هم هست داخل بازار اما من همیشه از جای معتبر میگرفتم و هولوگرام دار

ما که نزدیک به 20نفر از خودم تا اشنا و فامیل استفاده کردیم خداروشکر هیچ مشکلی نبوده. تقلبیش هم هست ...

شما از کجا میگیری تهرانید؟من ی مدت همین رویالو مصرف کردم ولی اون قوطیش ک رنگش نخودیه ولی اصلا تاثیرنداشت واسم الان دارم قرص جینگ سینگ مبخورم .رو صورتتون اولش بیشتر تاثیر گذاشت؟چند کیلو چاق شدی؟

شما از کجا میگیری تهرانید؟من ی مدت همین رویالو مصرف کردم ولی اون قوطیش ک رنگش نخودیه ولی اصلا تاثیرن ...

نه ما خوزستان هستیم.هم بدن هم صورت.من کلا یه آدم دیگه شد قیافه م😂😂😂😂از بس لاغر بودم هرچی هم ارایش صورت میکردم یجوری بود.40کیلو بودم الان 62

دوساله دیگه نخوردم وزنم تغییر نکرده

شما از کجا میگیری تهرانید؟من ی مدت همین رویالو مصرف کردم ولی اون قوطیش ک رنگش نخودیه ولی اصلا تاثیرن ...

مادر شوهرم گندم میخرید میذاشت تو آب جوانه میزد آسیاب میکرد با هرچی که دوس داشتی میخوردیم.معجون هم عالیه بخور .

مغزها رو آسیاب کن بریز تو یه شیشه عسل روزی دو قاشق بخور

نه ما خوزستان هستیم.هم بدن هم صورت.من کلا یه آدم دیگه شد قیافه م😂😂😂😂از بس لاغر بودم هرچی هم ارای ...

ع 😂😂خوش بحالت عزیزم چند دوره خوردی تا ۶۲شدی؟من خودمم دوسال پیش ۵دوره پودر جینگ سینگ خوردم انقد چاق شدم منم مثل شما شدم ۶۰انقدم ذوق میکردم ی عالم لپ اورده بودم خیلی خوب بود .ولی خب قطع ک کردم لاغرشدم

2706