2733
2739

دو روز دیگه غربالگری دارم اصلا حالم خوب نیس انگار افسردگی گرفتم همش امروز بغض کردم گریه کردم کلی همش احساس میکنم اتفاقی برا نی نیم افتاده خدای نکرده استرس دارم میترسم از غربالگری بخدا تورو خدا برام دعا کنید چیزیش نشه

خداجونم همون جور که معجزه ات رو بمن نشون دادی همون جورم بزودی زود ب جاریم نشون بده و همه منتظرای نی نی سایت   خدا جون بزار با خبر بارداری جاریم خوشحالیم از مادرشدنم کامل بشه انشالله من منتظرما تا قلب نی نی من ب تپش بیاد انشالله جاریمم باردار بشه و همه منتظرا                        علی اصغر امام حسین قربونش برم با امام رضا جونم حاجتم رو دادن 

اصلا حالم خوب نیست نمیتونم با کسی حرف بزنم ازصبح دلم اشوبه 

خداجونم همون جور که معجزه ات رو بمن نشون دادی همون جورم بزودی زود ب جاریم نشون بده و همه منتظرای نی نی سایت   خدا جون بزار با خبر بارداری جاریم خوشحالیم از مادرشدنم کامل بشه انشالله من منتظرما تا قلب نی نی من ب تپش بیاد انشالله جاریمم باردار بشه و همه منتظرا                        علی اصغر امام حسین قربونش برم با امام رضا جونم حاجتم رو دادن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم ا سترس نداشته باش.هیچ مشکلی نداره بچه

برام دعا کن بخدا دارم با گریه مینویسم

2731
برام دعا کن بخدا دارم با گریه مینویسم

عزیزممم

بیشتر ترس های ما از اتفاقاتی که هرگز رخ نمیده

نی نی سالمه

والا این همه بگیر و ببند از سمت دکترا یه استرس شدیدی به ادم وارد میکنه ،البته واس اونا بد نیست استرسش مال ماست. نی نی خیالت تخت سالمه

پنج تا سوره توحید خوندم

برای سلامتی من یه صلوات میفرستی🙏🏻🙏🏻🙏🏻
به خودت استرس نده.میتونم بپرسم اولین روز از اخرین پریودت کی بوده؟

3خرداد

2738