2737
2739

ما یه ماشین چکی خریدیم بعد معلوم شد که ماشینه خرابه و طرف به ما انداخته شوهرمم چک ماشینو پول نکرد تا تکلیف خرابی ماشین معلوم شه طرف چکو برگشت زدو حکم توقیف ماشینو گرفت ما صبح رفتیم دادگاه شماره حساب داد که مبلغ چکو بریزیم بحساب تا نامه ازادی ماشینو بهمون بده سوال من اینه برگ سبز ماشین بنام اون طرفه ما فقط کارت ماشین و بیمه نامش پیشمونه صبح پول بریزیم بحساب دادگاه نامه آزادیشو بگیریم شهرک‌آزمایش حکم ترخیص خودرو بهمون میده یا میگه مالک اصلی باید بیاد؟

یارب نظر تو برنگردد

چنانچه در خصوص خرابی ماشین شکایتی ندارید واز طرفی فروشنده چک را به بانک ارائه داده وبا عدم موجودی به دادگاه شکایت نموده در این راستا توقیف خود رو را گرفته لازم است که شمادر قبال تامین بانک اقدام کنیدوقبل از ان فروشنده خودرو مورد بحث را رفع توقیف نماید خلا صه اینکه شما پول را تامین نکنید تا وی خودرو را رفع توقیف کند میتونین بخاطر خرابی به شورای حل اختلاف بربن اینا رو شوهرم گفته من نوشتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.