2737
2734

من باراولمه میخام درست کنم ی مقدار نخد نپز داشتم خیلی بدبود دوروز خیس کردم امروز باپیاز فراوون و سیرچرخش کردم ریختم توضرف و پلاستیک فریزر کشیدم روش تویخچاله امروز هیییچ ادویه نداشتم نگاکردم دیدم جز فلفل هیچی ندارم همه تموم شده حالا بگید چ ادویه های بخرم براش فردا و چطوری درست کنم بعضیهامیگن گوجه خم بریزین توش ک نمیپسندم تخم مرغ هم ک اصلاجزاینا دیگ چی میدونین سیب زمینی ابپز چطوره براچسبندگی؟؟؟؟و اینکه ادویه خاصی داره؟؟؟؟تافرداتو یخچال ک خراب نمیشه نه؟

تیکر یکسالگی گل پسرمه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فلافل خور هستم ولی فلافل درست نکردم.

وقتی یه نفر میخاد با حرفاش ناراحتتون کنه خونسرد باشید و آرامشتون رو بهم نریزید اون هدفش بهم ریختن آرامش و اعصاب شماست پس نباید این اجازه رو بهش داد..
2731
فقط نخود و‌پیاز و سیر و زرد چوبه فلفل و نمک بزن تو روغن فراوون سرخ کن میتونی خیلی کم جعفری و‌کنجد ه ...

کنجدسیاه دارم قاطی مواد بریزم؟؟؟؟ب هم بزنم همراه باادویه

تیکر یکسالگی گل پسرمه
خسته نباشی 😎

اخه اینجا بهترین فلافل ها رو داره خودمو چرا خسته کنم بعدم شوهرم بگه به اونا نمیرسه😁

وقتی یه نفر میخاد با حرفاش ناراحتتون کنه خونسرد باشید و آرامشتون رو بهم نریزید اون هدفش بهم ریختن آرامش و اعصاب شماست پس نباید این اجازه رو بهش داد..
2738
این فلافل های منه😍😋

وای چ فلافلای خوبو خوشگلللی اون سبزی ها جعفریه؟؟؟؟من سیر و پیاز زیاد زدم جعفری تازه هم فردامیخرم ادویه خاصی پس نداره مرسی عزیزم 

تیکر یکسالگی گل پسرمه
وای چ فلافلای خوبو خوشگلللی اون سبزی ها جعفریه؟؟؟؟من سیر و پیاز زیاد زدم جعفری تازه هم فردامیخرم ادو ...

آره عزیزم یکم جعفری ریز زدم داخلش،بعضی وقتام نمیزنم،کنجدم ریختم 

ولی مواد اصلیش هموناس که گفتم اونجوری هم عالی میشه

نه ادویه اش بیشتر فلفله فلافل به تندیش معروفه میتونید باسس تند بخورید هرجور سلیقه تونه😋

قندعسل دارم من😍❤