2737
2739

تاثیر داره؟

من میتونم لاغر کنم مطمئنم🤩💪وزن اولیه ۹۰/۷۰۰😫 وزن فعلی۸۳/۵ 🙂وزن هدف ۶۸ ، ، شروع رژیم ۲۷ / ۲/ ۹۹

ن نخور این ات و اشغالارو بدنت داغون میشه

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ن نخور این ات و اشغالارو بدنت داغون میشه

از مربیم گرفتم نمیدونم اصل یا فیک

میخام زودتر لاغر شم

من میتونم لاغر کنم مطمئنم🤩💪وزن اولیه ۹۰/۷۰۰😫 وزن فعلی۸۳/۵ 🙂وزن هدف ۶۸ ، ، شروع رژیم ۲۷ / ۲/ ۹۹
عزیزم از این قرصا نخورین معلوم نیست چی توشه FDA تاییدش کرده؟

والا نمیدونم از مربی امروز گرفتم هنوز نخوردم شک دارم اصل باشه

والا نمیدونم از مربی امروز گرفتم هنوز نخوردم شک دارم اصل باشه

چند گرفتی؟بسته چندتایی؟

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
2738
از مربیم گرفتم نمیدونم اصل یا فیک میخام زودتر لاغر شم

معلومه که فیکه ،مربیتم داره از راه فروختن این قرصای فیک پول درمیاره

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
بسته ۳۰ تایی ۳۰۰ تومن

این قرصا معمولا اشتها رو کم میکنن، و باعث میشه که نخوری و لاغر بشی

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
عزيزم من خوردم اصلاااااااااااا تاثيرى نداره  ولى جى سى خوردى تو دو هفته ٨كيلو كم كردم

جی سی عوارض نداره؟

براى من كه نداشته  حتى ازمايش هم دادن اصلا مواد مخدر نداشته  شب ها سرتايم خودم ميخوابم&n ...

از کجا گرفتی، میشه شمارشو بمن بدی؟

2706