2733
2734
عنوان

مهریه مناسب چقد میتونه باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 9881 بازدید | 105 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوماد چه مایه دار و چه بی مایه، چه خوش طینت و چه بدجنس در هر صورت باید کمتر از 200سکه نباشه، به مهری ...

اثبات بفرمایید

چون فتوا و حکم صادر کردید

اگر از توانایی اثباتش ساقط هستید لطفا پستتون را پاک کنید چون چشم بقیه به این متن الوده میشه

2728
خانواده اون میگن حق طلاق تحصیل کار و تمام دارایی های پسر حتی ارثیه نصف نصف و ۲۵۰ تا سکه ب تاریخ تولد ...

انشاالله که بزرگترا کوتاه میان حل میشه  

درخیال روزهای روشنم..
2738
اثبات بفرمایید چون فتوا و حکم صادر کردید اگر از توانایی اثباتش ساقط هستید لطفا پستتون را پاک کنید ...

مهریه میتونه پشتوانه باشه و ابزاری برای حفظ زندگی از طرف زن، بحث من در مورد زنی که برای زندگیش میجنگه نه زنی که سر ناسازگاری میزاره تا از شوهره مهریه شو بگیره 😒

مهریه میتونه پشتوانه باشه و ابزاری برای حفظ زندگی از طرف زن، بحث من در مورد زنی که برای زندگیش میجنگ ...

پشتوانه؟؟

پس چرا مرد نباید این پشتوانه را داشته باشد؟؟(مفهوم مخالف جمله شما)

پشتوانه؟؟ پس چرا مرد نباید این پشتوانه را داشته باشد؟؟(مفهوم مخالف جمله شما)

چون در جامعه ما این حق باید مختص زن باشه به خاطر اینکه ناسازگاری و آشیانه به هم زدن و زن دوم گرفتن معمولا از طرف مرد اتفاق میوفته، باز میگم بحث من سر زنهای خانواده دوست نه سطحی 

چون در جامعه ما این حق باید مختص زن باشه به خاطر اینکه ناسازگاری و آشیانه به هم زدن و زن دوم گرفتن م ...

اجازه بفرمایید

من مهریه را فی نفسه و لنفسه برسی میکنم

چرا باید مختص زن باشه؟ طبق چه اماری این گزارش رو دادید؟

چه کسی گفته بدون اجازه زن اول مرد میتونه زن دوم بگیره؟

این همه دور برمون مخفیانه زن دوم گرفتن بعد زن اول اگه شکایت کنه نهایتا 6ماه زندان واسه مرد در نظر میگیرن یا یه جریمه کم، بعد زن بینوا بدون حق و حقوق یا طلاق میگیره اگه مهریه نداشته باشه و یا اینکه مسالمت آمیز با هم زندگی میکنن  کلا عزیز من مهریه ضروریه از نون شب واجب‌تر 

2706