2733
2734
درسته که میگن امپول پرولوتون تو بارداری باعث دو جنسی شدن جنین میشه؟ واینکه تاثیری روی افزایش طول سر ...

راستش عزیزم من هیچ وقت همچین عوارضی رو برای این دارو نخونده بودم 

ولی با سوال شما شک کردم . براتون مقاله های جدید mcbi رو چک کردم باز هم ، چیزی در این مورد من ندیدم ک مشاهده کرده باشن. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه پلی کیستیکم

پس دکترتون انتخاب خوبی داشته

خود پلی کیستیک بودن ( یا کیست تخمدان داشتن هر دوتاش یکیه) باعث نازایی میشه و دوفاستون بخاطر درمان پلی کیستیکتون باعث میشه اون مشکل نازاییه حل شه

پس دکترتون انتخاب خوبی داشته خود پلی کیستیک بودن ( یا کیست تخمدان داشتن هر دوتاش یکیه) باعث نازایی ...

واقعا 

مرسی گلم 

خدا خیرت بده اینقدر با صبر وحوصله جواب میدی 

💐💐

🧚‍♀️
2728
راستش قرص سیتریزین و لوراتادین برای حساسیت بینی یکم سخته باهاش جواب بگیری معمولا اگ اسپری انتی هیست ...

ممنون مهربونم 

چه قد با حوصله سوالای زیاد منو جواب دادی ❤❤❤❤😘

خدا خیرت بده 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖
2738

من هفته ای یه دونه ویتامین دی پنجاه هزار میخورم ویتامین دیم ده بود 

الان سه ماه هست میخورم به نظرت اندازه شده بعد از خوردن ۱۲ عدد ویتامین دی پنجاه هزار ؟

و اینکه بهترین دارو برای نفخ چیه ؟ 

و اینکه چرا من میگرن استاپ می خورم دردو از شقیقه تو کل سرم پخش می کنه و بدترش میکنه.من شیاف دیکلوفناک میزارم خوبه اما سوزش مقعد می گیرم یه کم 

بهترین قرص میگرن چیه که دردو بندازه زود ؟

و اینکه یه کاهنده اشتهای مورد تاییدو بگید که خوب باشه 

هیچ کس از آخرین خداحافظی باخبر نیست.با هم مهربان  باشیم .خدانگهدار دوستان 
من هفته ای یه دونه ویتامین دی پنجاه هزار میخورم ویتامین دیم ده بود  الان سه ماه هست میخورم ب ...

خب عزیزم به ترتیب سوالتونو جواب میدم

خانوم عزیزم اخه هر هفته برای سه ماه چه خبره اخه ویتامین دی؟؟؟؟ خیلی زیاده عزیزم. با ویتامین دی ده ، طیق رفرنس و استانداردش شما باید 6 الی 8 هفته ویتامین دی 50 هزار میخوردی و بعد با ویتامین دی روزی هزار ادامه میدادی

با این شرایط من نظرم اینه ک قرصتون رو قطع کنین بعد از یکی دو ماه روزی ویتامین د هزار بخورید( تاکید میکنم ویتامین دی هزار بخورید. پنجاه هزاد نخورید ها.)

2706