2733
2739
عنوان

بهترین دکتربرای ازبین بردن زگیل تناسلی دراهواز

| مشاهده متن کامل بحث + 4328 بازدید | 95 پست
از واژنتون نمونه برداری میکنن و میفرستن ازمایشگاه. حتما تو شهرتون بهترین آزمایشگاه برو. هزینه آزمایش ...

نه من اهوازچندروزپیش ازمایش دادم باهزینه پاپ اسمیر400شد،ولی به خاطرسلامتیمون می ارزه اینقدرپول بدیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره میمونه ولی چیز خطرناکی نیست نهایتش هروقت دراومد میری فریز میکنی دوبارع من دکترم گفت بستگی ب سیس ...

عزیزم یا اطلاعاتت خودتون یا پزشکتون غلطه تعجب میکنم گفتن تقویت سیستم ایمنی فقط زگیل رو از بین میبره و دیروس تا اخر عمر میمونه

این ویروس هیچ دارویی نداره ولی ممکنه خود به خود درمان بشه احتمال اینکه تا ابد بمونه خیلی کمه 

کاهش وزن من ۹۰🔓   ۸۵🔓   ۸۰🔓   ۷۵🔐   ۷۰🔐   ۶۵🔐   ۶۰🔐
2728
گفت لیزر باعث میشه ویروسش به بقیه بدنت پخش بشه

اسمون جون باچندجلسه جواب گرفتی وکدوم دکتربرات انجام داد؟بیمارستان امام که هرچی زنگ میزنم کسی جواب نمیده چطوری نوبت میگیری؟

من با سرکه سیب زگیل رو از بین بردم عزیزم

راست میگی ؟چطوری میزدی؟دیگه عودنکردن؟پزشکانظرشون درباره سرکه سیب چیه؟شماکه اینقدرمقالات خارجی خوندی حتمااطلاعاتت کامله عزیزم

2738
اسمون جون باچندجلسه جواب گرفتی وکدوم دکتربرات انجام داد؟بیمارستان امام که هرچی زنگ میزنم کسی جواب نم ...

من روی پام بود با یکبار جواب گرفتم یعنی مال من افتضاح بود ها چندجا رفتم جلسه ای ۲۰۰تومن بهم گفتن بعدم  گفتن خیلس بزرگه با یکبارنمیره اماهمون دفعه اول ریشه کن شد  ولی دوستم ک زگیل تناسلی داشت تاالان ۴بار رفته البتع قبلی ها خوب شدن ولی جاهای دیگه ناحیه تناسلیش در میاد

نوبت دهیش حضوری هم میتونی بری صبح ساعت ۸_۹برو درمانگاه پوست بگو میخام زگیل فریزکنم بهت نوبت میدن

راست میگی ؟چطوری میزدی؟دیگه عودنکردن؟پزشکانظرشون درباره سرکه سیب چیه؟شماکه اینقدرمقالات خارجی خوندی ...

پزشکا فقط میگن لیزر و فریز که بنظرم بفکر جیب خودشونت. یه دستمال رو آغشته با سرکه سیب میکنی میزاری هر شب رو زگیلا ده دقیقه بمونه اولش زگیلا سفید میشن بعد کم کم خشک میشن از بین میره. تا زمانی که ویروز تو بدنتون باشه احتمال عود زگیلا وجود داره . ویروسش هم با ورزش و مولتی ویتامین و دوری از سیگار و قلیان از بین میره. 

کاهش وزن من ۹۰🔓   ۸۵🔓   ۸۰🔓   ۷۵🔐   ۷۰🔐   ۶۵🔐   ۶۰🔐
من روی پام بود با یکبار جواب گرفتم یعنی مال من افتضاح بود ها چندجا رفتم جلسه ای ۲۰۰تومن بهم گفتن بعد ...

خب پس چه فایده داره برم فریزکنم زگیل تناسلیمو حتمامثل دوستت بازدرمیاد

پزشکا فقط میگن لیزر و فریز که بنظرم بفکر جیب خودشونت. یه دستمال رو آغشته با سرکه سیب میکنی میزاری هر ...

اگه داخل واژن نزدیک مجرای ادرارهم باشن چی؟به نظرم پوستش میسوزه که عزیزم

2706