2737
2739
عنوان

بیاین راجب کفشام نظر بدین👠+عکس

328 بازدید | 23 پست

بچه ها این کفشامو چند وقت پیش خریدم امروز برا اولین بار پام کردم بنظرتون چطوره؟کدوم بند بیش تر بهش میاد؟با چه رنگای ست کنم خوشگل تره ؟؟؟ 

تعداد رای : 36
نظرسنجی
با بند سبز💚💚💚
2
5%
با بند خودش💗💗💗
34
94%
مرد  مــندستانت که.... مال مــن باشد....هیچ دستی مــرا ... دست کم نمی گیـــرد....🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خوشگله. با بند خودش که صورتیه قشنگ تره. با شلوار سفید خیلی خوشگل میشه

مانتو رنگ خودش شال ،شلوار سفید اینجوری مثلا 

مرد  مــندستانت که.... مال مــن باشد....هیچ دستی مــرا ... دست کم نمی گیـــرد....🌹

چ کیفیتی داره دوربین❤❤

نه میتونم برم از خونه بیرون...نه از فکر توعهدیوونه بیرون...تو نیستی و هنوزبارونه بیرون...تو نیستی و هنوزاسمتعزیزه..رفیق قلبی که بی تو مریضه همینتنهایی بی همه چیزه...💔

بند سفید و بند خودش خیلی خوبه

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
2738
مانتو رنگ خودش شال ،شلوار سفید اینجوری مثلا  

اسی مانتو سفید بگیر شال همرنگ کتونیت با شلوار جین خیلی شیک درمیاد

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
مبارکت باشه بند صورتی خوشگل تره شلوار سفید یا جین یخی خوشگل میشه

امروز با جین آبی ،و شال رنگ‌ خودش ست کرده بودم معمولی بود 

اسی مانتو سفید بگیر شال همرنگ کتونیت با شلوار جین خیلی شیک درمیاد

اره فک کنم اینجوری بهتره باشه مانتو سفید دارم اما اسپرت کوتاه یا بلند باشه بهتره؟

2706