2733
2734
اونجا پرسیدی تاپیک ترکید نشد جواب بدم اره خودمم😎😎😂

اره اتفاقا از نی نی یار پرسجو کردن بچه ها

گفتن تاپیک بی تربیتی زده بار اولشم نبوده😂😂🤣

من همونم که خدا به فرشته هاش گفته این هرچی خواست بهش ندید

حالا۳۰و۴۲ساله بهم میخورن

اما۱۷.۳۰...🙄

۵۰و۶۵ساله هم همینطور

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عروس که سن مادر بزرگ داشته با توجه ب بعضی از خانوما سایت😂اینجا 13/14هم هست

با این حساب عروس ترشیده بوده😆😆

خداروشکر ردش کردن😝

افرادی هستند که مدام به حرف زدن ادامه می دهند بدون آنکه بدانند درباره چه و چرا صحبت می کنند، آنها به حرف زدن ادامه می دهند چون نمی توانند متوقف شوند، اگر از چرندیاتی که از ذهنتان می گذرد اندکی آگاه شوید و بدانید که واقعا چیزی برای گفتن وجود ندارد در سخن گفتن تردید می کنید، درباره سکوت نگران نباشید، به این دلیل نگران سکوت هستید که همه‌ی جامعه در حال حرف زدن هستند و شما هراس دارید، اما اگر درک کنید که سکوت واقعا چیست، چیزی پر ارزش برای گفتن خواهید داشت، اگر در سکوت خود عمیق شوید، کلامتان دیگر کلماتی تو خالی نخواهد بود، بلکه شکوه درونی تان را بیان می کند.@naghmegi
2728

بنظر من این چیزا مساله شخصی هر کسیه.به من چه اخه...فقط میتونم ارزوی خوشبختی کنم

من ۵ سال بیماری روحی شدید داشتم.افسردگی بسیار شدید.جوری حالم بد بود که همه قطع امید کرده بودن و بجای آرزوی درمانم آرزوی مرگم رو می کردن.یه روز از این روزا تصمیم گرفتم که حالم خوب بشه و از تمسخر و تحقیر دیگران خودمو نجات بدم.حال من از اون چیزی که میشه تصور کرد خیلی بدتر بود.من بلند شدم با تکیه بر خودم و خدای خودم و زدم تو دهن تمام اون هایی که از شکست و نابودی من خوشحال بودن.من دوباره افتخار پدر و مادرم شدم.دوباره مایه ی فخر فروشی مادرشوهرم شدم.دوباره عزیز همسرم شدم.اینو یاد گرفتم که حال کسی عوض نمیشه مگر اینکه خودش بخواد.

انتخاب پسره ممکنه درست باشه

اما توی جامعه امروزی، فکر میکنین انتخاب 17 سالگی دختره حتما همون انتخاب 30 سالگیش هم هست؟! 

(استثنا هم هست، میدونم😐) 

خدایا میشه سال 2020 حذف کنی دوباره نصب کنی؟ این ویروس داره😓😓😓. 
دخترا بچه اس چه میفهمه پسره عوضی بوده

دختره بچه بوده 

مادرو پدرش هم بچه هستن ؟!

همین دوساعت پیش بچه مدرسه‌ای تاپیک زده بود دوست پسر داشته باشم یا نه   همه تشویقش کردن که اره خوبه پسرارو بهتر میشناسی 

فقط نمیدونم تو اینجور تاپیکا چرا کسی نمیاد بگه تو بچه‌ای

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
2738
خیلی بیشوره واقعن یعنی چی

پسره روچرافحش میدی واقعا؟خانواده دختر ودختر راضی بودن که این ازدواج سرگرفته

یک سوال؟چرااینجاهمه یادکترن یادرحال گرفتن مدرک پزشکی تازه پدرومادرشون وکیلن.خیلیاهم مدرک روانشناسی دارن فوق لیسانس کارشناسی ارشد هم که زیادداریم اینجا😐توی خارج ازایران هم زندگی میکنن😐توی همه ی تاپیکهاهم حضوردارن هرساعت ازروزوشب😑                                                                          (❤خدایا❤ شکررررررت بابت انتخابم هرچه دارم ازتودارم💝میگه چشمام ازپا درش آورده عینک زدم شمارودرنیاره😎😁)                                                                                                                                 ❤لطفا برای برآورده شدن حاجتم یک صلوات مهمونم کنید🙏❤
آزاد

خنگ بوده دختره

دختر عموی همسرم 17 سالشه گیر داده با یه دکتر 30 ساله ازدواج کنه.....حالا اینو بگی تخصص زنان داره و موقعیت اجتماعیش خوبه ...

ولی در هر حال کار اشتباهیه

اگه حرف وزن نداره ـپس چه جوری کمر آدم را میشکونه؟   

یکی از آشناهای ما موقع عروسیش ۱۵سالش بود

داماد ۳۵سالش

بچشون فک کنم الان سه چهار سالش باشه

سلام براظهورآقاوطول عمرپدرومادرها(پیش مرگشون بشم من)وخوب بودن رابطه بین داداشام صلوات بفرستین لطفا خدا خیرتون بده الهی آمین
2706