2733
2734

شرایط اهدا خون :

حداقل سن 18 سال تمام و حداكثر 60 سال (اهداكنندگان مستمر تا 65)

·         حداقل وزن 50 كيلوگرم

·         فواصل اهدا خون هر 8 هفته يكبار مشروط به آنكه تعداد دفعات آن  در طول يكسال برای آقایان از 4 بار و برای خانم ها از 3بار تجاوز ننمايد

بنده کاربر قدیمی نیستم.دیگه حداکثرش یه سال ، خواننده خاموش هم حساب کنیم یه سال و نیم🤣لاکچری نیستم.به ارواح جدم نیستی درحدم هم نمیتونم بگم ، نمیتونم از اون بندگان خدابیامرز مایه بذارم ، ریپلای بکن ریپلای میکنم ولی مودبانه ، لطفا انتقام گرسنگی و اعصاب خراب و شوهر بد و گریه بچتون رو از بنده نگیرید ، تفاوت فرهنگ و عقیده و ...داریم مودبانه بحث کن بنده از اینور گوشی نمیتونم به شما صدمه بزنم تو هم هرقد جیغ بزنی صداش به من نمیرسه حداکثر مرورگرم میبندم میرم سر یکار دیگه پس خواهشا به اعصاب خودت رحم کن و مسلط باش....باشد که زین پس دوستان خوبی برای هم باشیم اینجا😘

چندبار رفتم خون اهدا کنم نگرفتن ازم

میگن هموگلوبینم کمه ولی دوست داشتم اینکارو

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چندبار رفتم خون اهدا کنم نگرفتن ازم میگن هموگلوبینم کمه ولی دوست داشتم اینکارو

خودتو ببند به قرص آهن یه ماه بعدا که کم خونیت رفع شد برو😘

منم معمولا کم خونم.ولی قبل و بعد اهدا خون اینکار میکنم که خودمم اذیت نشم

بنده کاربر قدیمی نیستم.دیگه حداکثرش یه سال ، خواننده خاموش هم حساب کنیم یه سال و نیم🤣لاکچری نیستم.به ارواح جدم نیستی درحدم هم نمیتونم بگم ، نمیتونم از اون بندگان خدابیامرز مایه بذارم ، ریپلای بکن ریپلای میکنم ولی مودبانه ، لطفا انتقام گرسنگی و اعصاب خراب و شوهر بد و گریه بچتون رو از بنده نگیرید ، تفاوت فرهنگ و عقیده و ...داریم مودبانه بحث کن بنده از اینور گوشی نمیتونم به شما صدمه بزنم تو هم هرقد جیغ بزنی صداش به من نمیرسه حداکثر مرورگرم میبندم میرم سر یکار دیگه پس خواهشا به اعصاب خودت رحم کن و مسلط باش....باشد که زین پس دوستان خوبی برای هم باشیم اینجا😘
2738
خون ندادم از دردش میترسم ولی خیلی دوست دارم آخه o+هستم

درد نداره زیاد عزیزم.نترس.

حس خوبیه

خودتو ببند به قرص آهن یه ماه بعدا که کم خونیت رفع شد برو😘 منم معمولا کم خونم.ولی قبل و بعد اهدا خو ...

آخه کم خونی ندارم دکتر رفتم چکاپ شدم چیزی ندادبهم فقط میرم خون اهدا کنم تست میگیره میگه هموگلوبینت کمه نمیتونی اهدا کنی

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔

بعدیه مراکزی هم هست که پلاسما میگیرن کسایی که میخوان کار خیر کنن این از اهدای خونم ثوابش بیشتره چون برای کودکان بیمارخیلی نیازه مراکزشو پیدا کنین و یه سربزنین کارخیریه 

2706