2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مال من دو روز بود قطع شده بود حالمم با تهوع داغون بود بعد ملت خوشحال میشن تهوع نداشته باشن من نگران شدم قطع شد باز امروز برگشت طوری که فشارم افتاد لبام سفید شد..جوش نزن میاد و میره

خداجون ممنونم ازت
2738
واییییی مال منم یهو قطع شد همش میترسیدم نینین یه چیش شده باشه بعد حالت تهوع نداری تکونا نینیم حس نمی ...

مال منکه هنو تکون نداره فقط حالت تهوعه

ندیدم در جهان بهتر ز مادر...سروجانم همه بادا فدایت❤
به خدا.امروز علایمم کم شده بود سینه هام شل شده بودن به خودم شک کردم رفتم سونو این جوری گف.

دلیلشونمیدونی؟؟چندهفتته؟خونریزی نداری؟

ندیدم در جهان بهتر ز مادر...سروجانم همه بادا فدایت❤
چقد دوران بارداری پر استرس شده من عین خیالمم نبود هیچی هرکاری دوس داشتم میکردم هرچی دلم میخواس میخو ...

خوش ب حالت

چون ما نمی‌تونیم هرچی دوست داریم. بخوریم و هرکار میخایم بکنیم

کاش همه دست کم این تهوع رو تجربه میکردن

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍

خوشحال باش من تا وقتی نه سانت بودم بازم بالا میاوردم تو بیمارستان از وقتی هشت هفته بودم دیگه فکرشو بکن😩😩😑 بعد زایمانم پرستار کیک و ابمیوه داد بهم میترسیدم بخورم گفتم نمیخوام دوباره بالا میارم گفت بخور دیگه حالت تهوع نمیگیری 😂

با زندگی قهر نکنین،زندگی منت هیچ کس رو نمیکشه با خودتون هم قهر نکنین،کسی نیست آشتی تون بده...!👊😏
2706