2737
2739
عنوان

خونریزی تو هفته یازدهم بارداری

3982 بازدید | 11 پست

تو هفته یازدهم بارداریم ، اولین بارداریمه امروز از صبح خونریزی داشتم حتی یبار هم لخته دیدم ، در حالی که از اول بارداری تا الان یه لکه بینی کوچولو هم نداشتم ، سونو دادم همه چی نرمال و خوب بود هیچ توده ای مثل هماتوم هم دیده نشد، خانومایی هستن که تجربه مشابه داشته باشن ؟ دلیلش چی بوده و چقدر طول کشیده خوب شه ؟

Break up with your comfort zone

دکترت بهت چی گفت 

دارویی شیافتی چیزی بهت نداد 

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
منم هفته ۱۲ خونریزی داشتم بعد با استراحت خوب شد  نگران نباش آمپول و شیاف مصرف کن

چقدر طول کشید خوب بشه ؟ چون دکتر گفته باید استراحت مطلق داشته باشم در شرایطی هم نیستم که مادرم بتونه کمکم کنه 

Break up with your comfort zone
چقدر طول کشید خوب بشه ؟ چون دکتر گفته باید استراحت مطلق داشته باشم در شرایطی هم نیستم که مادرم بتونه ...

تقریبا تا ۵ هفته استراحت مطلق بودم شوهرم کارا رو انجام میداد بعدش کم کم روبراه شدم الان دوباره استراحت دارم اومدم خونه مامانم 

خدایا شکرت