2733
2739
عنوان

همکار متاهل شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 970 بازدید | 52 پست
چه بدبختیه زن همکار شوهرت ببین اون بیچاره چی داره میکشه  زنگ بزنی میفهمن کار تو بوده

بفهمه مگه میترسم میتونه ثابت کنه مگه؟ از تلفن عمومی میزنم 🙄

واسه یه آدمایی وقت میذاریم که پدر و مادرشون هم واسه تربیتشون وقت نذاشتن...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

تو یروز گوشی شوهرتو بگسر دست و با خط خود شوهرت فوشو وحرفای دلتو بگو ک دیگه نفرسته...  تا بلکه شاید با هم دشمن شدن😣

⚘الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم⚘🌷تیکر تولد دوساله شدن دخترمه💋 خدایا مراقب خانواده ام باش. فقط بخودت خدایا توکل میکنم میدونم که هوای دخترو خانوادمو داری💚💙❤💛💟
2738
لابد خوشش میاد مردا اکثرا همینن متاسفانه😒

نه بهش گفته ولی یکم از این ادماست که در دروایستی داره، واتس میفرستاد این دانلود نمیکرد الان ایستا میده، اینستا شوهرم تو گوشی منم هست اگر ریگی کفشش بود میگفت اونجا نفرسته

تو یروز گوشی شوهرتو بگسر دست و با خط خود شوهرت فوشو وحرفای دلتو بگو ک دیگه نفرسته...  تا بلکه ش ...

اینستاش دستمه

میخوام موزیانه باشه

بنظرم یبارک دیدی عکس فرستاده خودت برداربا گوشی همسرت درجوابش بنویس آقای فلانی لدفن این کاروزشتتون رو اینقد تکرارنکنین دارین تو زندگی ما مشکل ایجاد میکنین اخزشم بنویس مرتیکه هیز هوس باز اشغال پیپی اه حرصم گرف

همسرم دلیل من است. 💜🌱
2706