2737
2734
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

نه من ویسای رایگان شو گوش دادم خیلی قشنگ قابل فهم توضیح میده

اره من از همکنا جذب داشتم، بعد وارد دوره شدم ، حتی دوره رو جذب کردم

چون هزینه کلش زیاد بود با یه کانال اشنا شدم کلشو یه قیمت کم گرفتم

2728
از کجا میتونم بگیرم

از تو کانالش بزن نت 

اللَّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَةٍ وَلِیّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْناً حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِیهَا طَوِیلا
از کجا میتونم بگیرم

فایل های رایگانش تو کانالشه

ولی دوره هزینه اش بالای یک میلیونه ،که البته من از یه خانوما کل فآیل هاشو صد تومن گرفتم

ادرس کدومو بدم؟، 

دوست داری ایدی تل بده برات بفرستم

2740
فایل های رایگانش تو کانالشه ولی دوره هزینه اش بالای یک میلیونه ،که البته من از یه خانوما کل فآیل ها ...

عزیزم میشه کانالشو بدی بهم منم خیلی میخوام ولی نمیتونم یه دفعه فکرای منفی میاد سراغمو کل کاسه کوزمو بهم میریزه😐

من من .اما دوره خاصی نرفتم. اما کتاب وکتابای صوتی زیادی خوندم .جذب داشتم ریز ودرشت.

جذبمراقبه بافرشتگان بیوکنزی بازی فراوانی.مچکرم به خاطر همه خوبیایی که دارم.از خدایم، فرشته ههایم؛میکاییلجبرییل  شموئیل رافائل از خواهرم که جزوه را به من داد از دوستای خواهرم که جزوه رو بهش دادن. از استادانم مطلب برازندهساناز جون اسبقی دکتر احمد حلت دکتر آزمندیان .اقای عزیز ، عباسمنش. .   از همه کسانی که کمک کردند زندگیم را کشف کنم ممنون ومچکر وسپاس گذارم. همسرم  مرسی که هستی. 
من تل ندارم فقط،واتساپ دارم. 

فیلتر شکن نصب کن بعد میتونی تل هم نصب کنی من برای زن داداشم همین کار رو کردم اون هم تل براش نصب نمیشد

اللَّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَةٍ وَلِیّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْناً حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِیهَا طَوِیلا
2706