2733
2734
عنوان

اونایی ک بچه هاتون شیر خشک خوردن

4714 بازدید | 34 پست

راست میگن بچه های شیر خشکی زود زود مریض میشن سیستم ایمنیشون ضعیفه،و....

بچم سینه نمیگیره اینقد ک این چند وقته زجر کشیدم و همه راهی امتحان کردم پوست خودم و بچه رو کندم... میخوام شیشه بش بدم کمتر اذیتش کنم ک سینه بگیره  اما از بس از بدیش میگن نمیتونم... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شیرخشکی بود مشکلی نبوده

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
2731

والا ما بچه شیر ملدری نداریم همه از بدو تولد شیر خشکین از جمله خودم 😂😂😂 چرت میگن بده بخوره نرمی استخوان هم تا عمر داره ازش در امان میشه..

من رویایی دارم... رویایی از جنس آزادی✌️ آزادی یعنی پول ایرانم ارزش داشته باشه... آزادی یعنی شبا با خیال راحت خوابمون ببره بدون این که غصه بخوریم صبح قرار چی گرون بشه.... آزادی یعنی داروهایی که برای هموطنام حکم زندگی داره هرلحظه و هرجا بدون دغدغه مالی پیدا بشه.... اگه منظورم از آزادی، حجاب بود ک حجابمن به بابام و شوهرمم مربوط نیست بقیه که جای خودشون😊✌️❤️

بیماری بچه ژنتیکیه،ربطی به شیر مادر و شیر خشک نداره،شیر مادر تا ۴ماه به درد میخوره نهایتش،بعد آب زیپویی بیش نیس،همون شیرخشک بده تمام ویتامینها به بچه ات میرسه،و خیالت راحته،شیر مادر واقعا بی خاصیته،بهش فکرم نکن،بچه رو زجر نده،به خاطر چیزی که ارزشم نداره

2738

بچه منم شیر خشکیه بچه خواهرشوهرم شیرمادر تا بعد از دوسالگی خورد...ولی اون همیشه مریضه همیشه ولی دختر من خیلی کم از پاییز تا الان فقط یکبار مریض شده...ربطی به شیر خشک نداره بستگی به سیستم ایمنی بدنش داره که فک کنم اونم ارثیه..منم خودم چند سالی یه بار سرمامیخورم

بیماری بچه ژنتیکیه،ربطی به شیر مادر و شیر خشک نداره،شیر مادر تا ۴ماه به درد میخوره نهایتش،بعد آب زیپ ...

شیر مادر بی خاصیت و آب زیپوئه🤤😨😨😐😐😐

پس این میلیاردها انسان که اومدن و رفتن تا دوسال آب زیپو خوردن و عجبا که همشون زنده موندن.  چه چیزا که تو نی نی سایت ندیدیم

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 

یکم فشار بده سینه تو که چند قطره شیر بیاد بعد بزار دهن بچه تا مزه شو حس کنه و بگیره اگر نگرفت بهش شیرخشک بده گشنه میمونه بچه.ولی اینم بگم شیرخشکی دردسراش زیاده ها همش باید درحال شیرخشک درست کردن باشی

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 
2706