2733
2739

۲ ماه پیش اومد با خانوادم آشنا شد قرار بود ۲ هفته دیگه بیان برای مراسم رسمی خواستگاری و ۲ ماه دیگه عقد کنیم

سر یه موضوعی ۲-۳ روزی بود دعوا میکردیم، رفته بود سر یه کاری که با ۲ تا زن شریک شده بودن کار بساز بفروش خونه که میگفت درامدش چون خیلی خوبه نمیتونم نه بگم میخوام شریک بشم که من مخالفت شدید کردم، چون اون ۲ تا زن خواهر هستن و جفتشون طلاق گرفتن مجرد هستن و خیلی ظاهر خوبی ندارن پولدار هم هستن خیلی

خلاصه کلی بحث کردیم که شریک نشه با اینا، خیلی برام توضیح داد گفت فقط کاریه من ارتباط خاصی باهاشون رو در رو ندارم و اینجور چیزا،گفت من واسه زندگیمون کار میکنم واسه تو زندگی خوبی بتونم درست کنم، حتی تمام مکالملتشونو نشونم داد که فقط درباره کار بود منم یکم راضی داشتم میشدم که کار کنه، یهو دیدم یکی از اون خانم ها که کوچیکتره سنش توی اینستا فالوش کرده که دیگه قاطی کردم

۴ روز پیش بود این اتفاق افتاد، منم همون لحظه نصف شب بهش یه پیام دادم و بهم زدم خدافظی کردم

وقتی فردا صبحش پیامو خوند هیچ جوابی نداد تا الان هم که چند روز گذشته هیچی نگفته

منم چون خودم آخر حرفم گفتم خدافظ دیگه نمیتونم دوباره پیام بزنم، فکر میکردم میاد منت کشی یا توضیحی چیزی میده ولی نیومد حتی خدافظ هم نکرد، فکر کنم کامل بیخیالم شد ولی دیدم دختره رو انداخته بیرون از اینستاش ، همه دوستام و اطافیانم میگن زیاده روی کردی

حالم خیلی بده هم دلتنگشم هم میگم نکنه دیگه نیاد هم میگم بیاد هم ممکنه باز اعصاب خوردی بشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

فقط این بگم تا وقتی از رفتن و جدایی مطمئن نیستین الکی خداحافظی و جدایی نندازین. وقتی گفتی خدافظ دیگه تمومه

اگه می خواین ناز کنید تو سطوح پایین تر ناز کنید

اینکه دوست داشتنیم تقصیر من نیست خوش شانسیه توئه 😎 یک جذاب مغرور آزاد،  از اونا که تیپهای سنگین و خاصی میزنن 👔ادکلن خاص،سوار ماشین مشکیشون میشن و ساعت 1 شب به بعد تنها تو خیابونا رانندگی میکنن 🚗 در حالی که یه آهنگ خاصو 100 بار گوش میکنن، همونایی که تنها کافه و رستوران میرن... شبا تنهایی قدم می زنن، از دورکه نگاشون میکنی ابروهاشون گره خورده تو هم... همش فکر میکنن، ولی وقتی نزدیک میری و باهاشون صحبت میکنی با نگاه و آرامش خاصی باهات حرف میزنن ! ازاونا که بهترین آدما برا درد و دلن، همونایی که راجبه همه چیز اطلاعات دارن و نگفته می‌فهمن، از اون جذابایی که خیلی سخت اعتماد میکنن ! اگه بهشون دروغ بگی ، سعی نمیکنن ثابت کنن و مچ بگیرن، بلکه...یه لبخند کوچیک با چشای خمار میزنن و آروم پا میشن و میرن...
به جای خدافظی باید میگفتی بین من و این کار یکیو انتخاب کن.

گفتم، گفت اگه تو میدونستی چقدر درامدش واسه زندگیمون خوبه اینو نمیگفتی، گفت واسه زندگی پول لازم داریم میخوای بری برو

2738

عزیزم الان دیگه اینستا محیطش همینه همه اشناها و همکارا رو پیدا میکنن فالو میکنن. شما اگه انقدر بهش بی اعتناد بودی و هستی همون بهتر که بهم زدی اون بنده خدا نمیتونه تو زندگی بابت هر کسی که فالوش میمنه یا هرکاری که میکنه به شما جواب پس بده که

من خودم خیلی ادم مقیدی هستم ولی به شوهرم اعتماد دارم و اونم تو کارش هزارتا خانم هست ولی حتی یکبارم در موردش نه کنجکاوی کردم نه بهش چیزی گفتم

دست من و تو نیست اگر عاشقش شدیم.......خیلی حسین زحمت ما را کشیده است.......السَّلامُ عَلیکَ یااَباعَبْدِالله...
عزیزم الان دیگه اینستا محیطش همینه همه اشناها و همکارا رو پیدا میکنن فالو میکنن. شما اگه انقدر بهش ب ...

حتی الان میگی اینستا من یادم افتاد تاحالا نرفتم فالورهای پیج شوهرمو ببینم😐😂😃

دست من و تو نیست اگر عاشقش شدیم.......خیلی حسین زحمت ما را کشیده است.......السَّلامُ عَلیکَ یااَباعَبْدِالله...
گفتم، گفت اگه تو میدونستی چقدر درامدش واسه زندگیمون خوبه اینو نمیگفتی، گفت واسه زندگی پول لازم داریم ...

خب پس قیدشو بزن.

ادمی که نتونه تو رو به کارش ترجیح بده به دردت نمیخوره 

اینجوری که تو رفتار کردی بدتر حساسش کردی.بنظرمن کارت اشتباه بوده برو معذرت خواهی کن.هرکسی یه تحملی داره تو این شرایط اقتصادی فشاری که رو مردا هست اگه میخوای از الان رو مخش باشی همون بهتر رابطه رو کات کنی(ببخشید یکم رک گفتم)

خیانت=افتابه اسید   

اتفاقا به جای اینکه پشتش رو خالی کنی تو با دوتا شریکش که خانومه ارتبا طت رو بیشتر کن باهاشون صمیمی شو سراز کار شوهرت با سیاست دربیار.اینجوری فقط بهش فهموندی بهش بی اعتمادی

خیانت=افتابه اسید   
2706