2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

همه چی بستگی به ذات افردادداره 

بعضیا هستن مث جاری بیشعور من هرچی حریم نگهداری و احترام نگهداری بازم کار خودشو میکنه 

فقط هیچوقت هیجوقت هیچوقت برا جاری درد دل نکن فاصله تو خفظ کن 

با نام و یادخدا شروع میکنم.گروه بنفش 💜💜💜 قد ۱۶۸ وزن اولیه ۹۴ وزن هدف ۷۰ 💪💪💪💪من میتونم به هدفم برسم 
2738

سعی کن از اول باهاش مثل یه دوست صمیمی شو یا مثل یه خواهر..از الان درمقابلش جبهه نگیر وبه چشم جاری نگاش نکن،وهرگز از بدیها یا اخلاق خانواده شوهر بهش نگو که بعدا درد سرسازباشه...حتی اگه پرسیدهم خوبیهاشونو بگو...وهیچ چیز اونو باخودت مقایسه نکن که اعصابت آروم باشه،مٺلا برا اون اینو خریدن ،برامن نخریده بودن و...

ما ۳تاجاری هستیم..من کوچیکترازهمه شون هستم..۸ساله ازگل نازکتربهم نگفتیم..واقعا ازته دلم مخصوصا کوچیکه رو دوس دارم..خیلی احترامشونو نگه میدارم..کاری داشته باشن تا حد توان کمکشون میکنم..یبار یکیش مریض بود شدید..براش آش بردم..۵ساله طفلی میگه..کارای کوچیک میکنم ولی اونا قدرشناس ترن برعکس برادرام

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
2706