2737
2734
عنوان

بارداری بعد عکس رنگی

318 بازدید | 12 پست

سلام من این ماه عکس رنگی گرفتم ..همین ماهم اقدام کردم .ماه قبل سی ام پریود شدم ،...علایم پریودی دارم سینه درد و بعضی وقتام درد پریودی زیر دلم همین ...نمیدونم چرا این ماه واسم یه ساد گذشت 🤔🤔🤔

کیا همون ماه بعد عکس باردار شدن ..میشه بیایدد بگید امیدوار شیم لااقل 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من تنبلی تخمدان داشتم یه سال دارو مصرف میکردم ولی نمیشد ماهی که رفتم عکس رنگی دارو نخورده بودم قرار بود از ماه بعدش دارو مصرف کنم ولی همون ماه بدون دارو گرفت لوله هامم باز بودن الانم توی ۱۵ هفته ام

خدای مهربون شاکرم بخاطر آفریدن این مرد بهشتی ممنونم که سرنوشتم رو باهاش نوشتی ... خونواده سه نفرمون رو در پناه خودت حفظ کن
2728
من . بعد ی سال نیم بعد عکس رنگی همون ماه باردار شدم الانم ۱۳ هفتمه

وووای چه خوب منم یه سال و نیم بیشتره تو اقدامم تا اینکه این ماه عکس گرفتن مشکلیم نداشتم ...

شما چسپندگی داشتید که باردار نمیشدید ؟

من تنبلی تخمدان داشتم یه سال دارو مصرف میکردم ولی نمیشد ماهی که رفتم عکس رنگی دارو نخورده بودم قرار ...

اخیی خوشبحالتون به خدا منم هیچ مشکلی ندارم ولی نمیدونم چرا نمیگیره واسه منم دعا کنید 

من ماه بعد از عکس رنگی باردار شدم احتمال بارداری بعد از عکس رنگی اگر مشکل خاصی نداشته باشی تا ۹۰ در ...

خداروشکر ..نه مشکلی نداشتم حالا این ماا که اقدامم کردم تا ببینیم خدا چی میخواد تا سی ام فک کنم پیر شم 🤔

2738
خداروشکر ..نه مشکلی نداشتم حالا این ماا که اقدامم کردم تا ببینیم خدا چی میخواد تا سی ام فک کنم پیر ش ...

توکل به خدا

منم تو عکس مشکلی نداشتم ولی ماه بعد باردار شدم

البته این علایمیهم که میگید میتونه نشونه بارداری باشه

خداروشکر ..نه مشکلی نداشتم حالا این ماا که اقدامم کردم تا ببینیم خدا چی میخواد تا سی ام فک کنم پیر ش ...

اصلا فک نکن بهش بیخیال باش پاشو عصرا ی پارک برو ذهنت ازاد بشه استرس خیلی بده 

من همون ماه که عکس گرفتم تو ماه رمضون خییلی بیخیال بودم دکتر گفته بود ماه دیگه بیا برا شروع ای یو ای  ی دونه قرصم مصرف نکردم. منم سپردم ب خودش ی ضعفی میرفتم عصرا که ب سرم رسیدم بازم احتمال نمیدادم اما خدا هزار مرتبه شکر که حامله شدم 

اصلا فک نکن بهش بیخیال باش پاشو عصرا ی پارک برو ذهنت ازاد بشه استرس خیلی بده  من همون ماه که ع ...

مگه میشه تا میام خودمو به بیخیالی میزنم دوباره فکرش میاد تو ذهنم هی خودمو میپیچونم ولی دوباره میاد همین الان ده بار نوشتم و پاک کردم هی گفتم بی خیال ولی طاقت نیاوردم باز تایپیک زدم