2733
2734

خانما لطفا اگه کسی تجربه ای داره بگه نمیخام رنگ مشکی بزارم. پس فردا هم دعوتم موهای جلوم سفیدیش زیاده.

واسه شفای همه بیماران صلوات... خاصه داداشم جوونن گلم عشقم که تو 24 سالگی ام اس گرفته... تو رو خدا هر کی دید صلوات بگه براش... غم نبینین

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
من موهاي بلوند رو حنا مشكي زدم عاالي شد

حنا مشکی رو چطوری درست میکنی؟ چند دقیقه بمونه؟

واسه شفای همه بیماران صلوات... خاصه داداشم جوونن گلم عشقم که تو 24 سالگی ام اس گرفته... تو رو خدا هر کی دید صلوات بگه براش... غم نبینین
منم  میخوام  حنا و وسمه  با هم  بزارم  رو موهام  امروز

جدی میگی؟ شمام سفیدی داری؟ بعدش که زدی میشه نتیجشو به منم بگی قربونت

2738
حنا هندی رو با آب باید قاطی کرد؟ منم یدونه گرفتم هنوز نذاشتم

بله من با اب قاطي كردم البته چون موهام بلوند بود غليظ درست كردم تايمشم بزار بمونه تا به رنگ دلخواهت برسه البته من اين كارو كردم😁

بله من با اب قاطي كردم البته چون موهام بلوند بود غليظ درست كردم تايمشم بزار بمونه تا به رنگ دلخواهت ...

میگم ینی حنا هندی و رنگ مشکی ضررش یکیه نه؟

بله من با اب قاطي كردم البته چون موهام بلوند بود غليظ درست كردم تايمشم بزار بمونه تا به رنگ دلخواهت ...

مرسی عزیزم

خریده یودم نمیدونستم باید چیکارکنم

مشکی پرکلاغیا رنگا دیگه اونطورکه باید نیستن واسه همین این سری گفتم حنا بزارم

جدی میگی؟ شمام سفیدی داری؟ بعدش که زدی میشه نتیجشو به منم بگی قربونت

ن گلم  من سفید  ندارم  موهام  رنگ  داره  خسته شدم  میخوام  مشکی بشه   واسه  تقویت موهم  خوبه   من ریزش  دارم ...چشم  میگم  حتما

گر  تو  با  بد،  بد کنی  پس  فرق  چیست؟