2733
2734
عنوان

بیاید از حلقه ازدواجتون عکس بزارید 😍😍کیف کنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 6689 بازدید | 257 پست
عقدین یا عروسی کردین؟ میتونی صندوق امانات بگیری تو بانک یا بهش بگی حلقه رو بده می‌خوایم همه طلاها ب ...

عروسی کردیم، همه طلاهامو چن ماهه فروختم فقط حلقه ها نشونم با ی نیم ست برام مونده، شوهرم همراهی نمیکنه وگر نه راه زیاده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من کپ اینو بدلشو دارم😅

ریلی😂😂😂چه بد من ۷سال پیش خریدم😂🤦🏻‍♀️البته این نمیندازم دیگه فقط هست که بگم هست

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
چرا هفته دیگه عروسی داریم ولی اونا شهرستانن نمیشه برا حلقه برم تااونجا، ببین من چند ماه سرویسم و الن ...

والله چی بهت بگم.برا من که خیلی سخته اگه طلاهام پیش مادرشوهر باشه.حلقه شوهرم اونجا بود به بهانه ای گرفتم .

2731
چرا هفته دیگه عروسی داریم ولی اونا شهرستانن نمیشه برا حلقه برم تااونجا، ببین من چند ماه سرویسم و الن ...

منم یه ربع سکه به همسرم کادو داده بودیم همونو تو جشن بهمون کادو دادن .سراغشو گرفتیم گفتن اااواااا اشتباهی کادو دادیم بهتون

ما عروسي نكرديم ولي هردو اينو خريديم و  ميندازيم:)

دعا كنيد بهم برسيم بريم حلقه بخريم.

رسيدن من و عشقم، و حل شدن مشكلاتمون معجزه ميخواد. خواهراي عزيزم از ته دل برامون دعا كنيد❤️💋😔
ببخشیدا رنگ لاکت ترسناکه

خودم و همسرم میپسندیم کافیع.

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
عزیزم ناخنات کاشت؟؟؟راحتی باهاشون راضی؟؟؟

اره عزیزم

٤ساله کاشتم راضیم. راحتم کارهای چرم و هنری و ظریفم انجام میدم باهاش

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
اره عزیزم ٤ساله کاشتم راضیم. راحتم کارهای چرم و هنری و ظریفم انجام میدم باهاش

منم میخوام انجام بدم منتها اصلا اطلاعات ازانواعش ندارم میخوام کوتاهتر ازشما باشه وسبک راحت باشم یکمراهنماییم کن لطفا نوع موادشم بفرما ممنونم

منم میخوام انجام بدم منتها اصلا اطلاعات ازانواعش ندارم میخوام کوتاهتر ازشما باشه وسبک راحت باشم یکمر ...

هرمدلی خوشت بیاد میتونی

من ماه قبل کوتاه مربعی بود.این ماه تنوع دادم

کلا کارباهاش اسونه

فقط جای خوب برو و مطمین

هرمدلی خوشت بیاد میتونی من ماه قبل کوتاه مربعی بود.این ماه تنوع دادم کلا کارباهاش اسونه فقط جای خ ...

ممنونم عزیزم لطف کردی تنوع ومدلاشونو دارن که ببینم.؟واینکه ناخنایه خودمو کوتاه کنم برم؟؟؟ببخشید سوال پیچت کردم معذرت

ممنونم عزیزم لطف کردی تنوع ومدلاشونو دارن که ببینم.؟واینکه ناخنایه خودمو کوتاه کنم برم؟؟؟ببخشید سوال ...

اره عزیزممم.

نه نیازی نیس

خواهش میکنم گلمم