2737
2739

سلام دوستم شک داره به بارداری میگه بچه اولش دقیقا بالای استخوان عانه بلافاصلهبعد از اون استخون سفتی رو لمس میکرده الان بالاتر سفت شده 

پریود میشه ولی تهوع داره 

یکم کوچیک شک کرده من گفتم چطور لارداری پریود میش حالا خواستم نظرتون بدونم

صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت

شرمندم کردید ممنون بدمتون رو چشم😁

صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت

من بچه ندارم ولی یه سقط داشتم که دقیقا نمدونم بارداری شیمیایی بود پوچ بود ،چی بود،ولی تمام قسمت زیر دلم سفت شده بود کاملا  محسوس،نه فقط یه قسمت،

این ماه فقط همون جایی که میگی سفت شده بود که پری شدم و خبری نبود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731