2733
2734
عنوان

صدف بيوتي♥️ و موفقيت جديدش+عكس

| مشاهده متن کامل بحث + 4135 بازدید | 233 پست
من مسخره نکردم.هرکس عقیده ای داره که در ابراز کردنش آزاده.من اهل دنبال کردن این تیپ پیج ها نیستم.وقت ...

ببین عزیزم من خودم عاشق درسم و آیندمو بر مبنای درسم میخوام بسازم ، نه صرفا آرایش و نه صرفا ازدواج

بیرون رفتنی هم زیاد آرایش نمیکنم 

لپ کلام منو نفهمیدید یا نمیخواید بفهمد

من میگم جامعه همونقدر ک نیار به دکتر داره نیار به هنرمندم داره ، نیاز به بازیگر و خواننده هم داره

الان مثلا شمایی ک دارید ایراد میگیرید از کار صدف خودتون دکتر یا مهندسی چیزی هستید؟؟

یا افتخاری برای جامعه کسب کردید؟؟؟

خب چرا ایرانی ها نمیخوان موفقیت کسی رو قبول کنن و فقط کوچیک کنن موفقیتشو

من آدم میشناسم رشته ی ریاضی امسال دو رقمی آورد جای ایتکه ازش حمایت کنن گفتن ک ریاضی ک ب درد نمیخوره

خووو شماها چرا نمیخواید بگید بابا لر جی هم که هس بالاخره از همین آدم هزلر تای دیگش هم هست پس چرا اون نتونست و این تونست

چرا جای حمایت کردن همش انرژی منفی میدید!؟!؟!

Hayal kurmak guzeldir...hayal kur ve hayallerinin peşinden koş...elbet ki başaricaksin
البته صدف به شدت ادم از خود راضیه جواب کوچکترین انتقادیو به شدت بد میده ازش خوشم نمیاد

والا من زیاد پیگیرش نیستم ولی تا حالا همچین موردی ازش ندبدم

ب نظرم ب شدت خونگزمو باحاله

شما اگه کسی بهتون بی احترامی کنه نوازشش میکنید؟؟

Hayal kurmak guzeldir...hayal kur ve hayallerinin peşinden koş...elbet ki başaricaksin

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بايد از يه حايي شروع كرد. صدف تازه ٣٠ سالش شده و تازه كاره. من خودمم جاش بودن انقدر زود نميتونسم بال ...

ده سال فکر کنم گفت رفته بعدم یکی که خارجه و با آزادی هر کلیپی میزاره و کلیپ عروسی که واسه همه جذابه و فالوور جمع میکنه و ارایش واسه ما خوب طرفدار داره ولی اینکه میگن افتخار ایرانیاس رو نمیفهمم چرا؟ زرنگه خوب تبلیغ میگیره و پول جمع میکنه ولی چرا اینقد میگین باعث افتخاره مگه چکار کرده؟

2731

اون ستاره تو خیابون هالییود نیست !!! خوبِ که بهش افتخار میکنید ولی خیلی افراد موفق تر از ایشون هستن که با علم و زحمتش و مطالعه به درجه ایی رسیدن که باعث افتخار شدن .حالا بعضی با یه آرایشگراحساس افتخار میکنن بعضی با پروفسور سمیعی و میرزاخانی و امثالهم هیچ ایرادی نداره

میدونی خیلی از ایرانیا هنوز مدرک گرا هستن وموفقیت رو فقط توی مدرک تحصیلی میدونن برای همین میگن به چی باید افتخار کنیم!

درحالیکه هرکس که توحرفه خودش مثل ارایشگری موفقه قابل افتخاره🥰 منم صدف رو دوسش دارم وبهش افتخارمیکنم

درمورد اون ستاره هم صدف بیچاره نگفت جزو اون مشاهیر هالیوودیه! اسمشو توی بیوتی کان زده بودن اونم ذوق زده شد وعکس گرفت باهاش همین

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
ببین عزیزم من خودم عاشق درسم و آیندمو بر مبنای درسم میخوام بسازم ، نه صرفا آرایش و نه صرفا ازدواج ب ...

بله من هنرمندم تعریفمم از هنر خیلی با شما تفاوت داره.تو بهترین دانشگاه ها درس خوندم و تو بهترین گالری های تهران نمایشگاه داشتم.کارم تو جشنواره های خارجی برگزیده شده و به نمایش دراومده پس به اندازه ی خودم عرضه ی افتخار آفرینی داشتم و مثل خیلی ها ندیده ی این چیزا نیستم.اونی که نمیخواد بفهمه شخص شمایی.خود من اساتیدی دارم که نامزد بهترین جوایز بین المللی بودن تو رشته ی خودشون نه تنها تو ایران بلکه تو جهان شناخته شده هستن.بهترین آثار رو دارن ولی چند نفر فالوشون میکنن.تو بهترین حالت ده بیست هزار نفر.چرا؟چون بقیه دارن تو پیج صدف بیوتی ها از هنر آرایش کردن لذت میبرن و سرگرمی شون دیدن لباس و آرایش مردمه.فک کنم به اندازه ی کافی با طرز فکر هم آشنا شدیم شما به کارت ادامه بده و لطفا دیگه منو ریپلای نکن چون اصلا از ادامه ی بحث باهاتون خوشحال نمیشم.

2738
بله من هنرمندم تعریفمم از هنر خیلی با شما تفاوت داره.تو بهترین دانشگاه ها درس خوندم و تو بهترین گالر ...

بله دقیقا ب نظر منم دیگه ادامه ی بحث لازم نیست

چون تعریف شما و من از هنرمند خیلی فرق میکنه

شما فقط موفقیت هایی ک خودتون کسب کردید رو میبینید

و موفقیت های دیگران از نظرتون کوچیکه

کاری ندارم صدف تو کدوم زمینه موفق شده ولی میبینم ک تو اینستا و یوتوب کلی کانال و میج هست ک پر از این قبیل ویدیو داره

کدومشون بیوتی کان تونست بره و همچین موفقیت هایی کسب کنه؟؟

اگه شما و یا استاد شما پیج ندارید و فالوور زیاد ندارید ب این علت ک شما خودتون نخواستید پیج بزنید و موفقیتتون مجازی نیست

بعد دادن ی پیام انتظار نداشته باشید ک من ریپلای نکنم

چون اگه از نظر شما خودتون کلی موفقیت دارید منم آدم احمقی نیستم و کلی موفقیت دارم و موفقیت دیگران منو ناراحت نمیکنه

بله من هنرمندم تعریفمم از هنر خیلی با شما تفاوت داره.تو بهترین دانشگاه ها درس خوندم و تو بهترین گالر ...

به نظرم هنر ارتباط برقرار کردن خیلیییی مهمه ..اساتید شما حتما این یه هنر رو نداشتن که نتونستن تو اینستا شناخته بشن

ما یک مشت خاطره‌ایم.. هر کدوم برای کسی تلخیم
به نظرم هنر ارتباط برقرار کردن خیلیییی مهمه ..اساتید شما حتما این یه هنر رو نداشتن که نتونستن تو این ...

شما اساتید منو میشناسید؟از کجا مطمئنید هنر ارتباط برقرار کردن رو بلد نیستن؟بعد این هنر چه جوریه؟اگه یکسره عکس و استوری از مهمونی و آرایش و تیپ و لباس بذارن به نظرتون مناسبه؟نه جانم نصف تایپیکای همین سایت رو ببینید.در مورد چیه؟اینکه چیکار کنن اعضا و جوارحشون حجیم بشه و کجا صورتشونو بکوبن از نو بسازن که بهتر از آب در بیاد.وقتی دغدغه شون اینه انتظار داری بشینن اثر هنری نگا کنن؟منم پدر کشته گی با صدف بیوتی ندارم.عرض کردم پشتکار تو هر رشته ای جواب میده.این خانومم مستثنی نیست.به این خانوم بها میدید درست،سلیقه تونه.ولی چرا باید سلیقه ی اکثریت یه جامعه دنبال کردن پیج های آرایش و زیبایی باشه؟تو همین تایپیک داشتن میگفتن ما به مریم میرزاخانی هم افتخار میکنیم.چند نفر قبل از فوتش اسمش به گوششون خورده بود؟خدا وکیلی چند نفر قبل از فوتش تو یه صفحه ای یه پست برای مریم میرزاخانی گذاشتن و اینجوری که به صدف بیوتی افتخار میکنن بهش افتخار کردن؟

ببخشید من فقط به افراد علمی افتخار میکنم .♥

درسته افتخار هم داره. ولي همه كسايي كه پيشرفت ميكنن باعث افتخارن. 

رسيدن من و عشقم، و حل شدن مشكلاتمون معجزه ميخواد. خواهراي عزيزم از ته دل برامون دعا كنيد❤️💋😔
میدونی خیلی از ایرانیا هنوز مدرک گرا هستن وموفقیت رو فقط توی مدرک تحصیلی میدونن برای همین میگن به چی ...

اره واقعا. منم افتخار ميكنم بهش بين اينهمه بلاگر تونس بره بيوتي كان.. اشتباه من بود از يه شايعه. خودش نگفته:) 

رسيدن من و عشقم، و حل شدن مشكلاتمون معجزه ميخواد. خواهراي عزيزم از ته دل برامون دعا كنيد❤️💋😔
شما اساتید منو میشناسید؟از کجا مطمئنید هنر ارتباط برقرار کردن رو بلد نیستن؟بعد این هنر چه جوریه؟اگه ...

ناراحتيتون از چيه؟ ما به هركس كه ارزش افتخار كردن داشته باشه ، افتخار ميكنيم. يكيش صدف. مگه مجبور كرديم كسيو از صدف خوشش بياد؟ ب قول خودتون هركي دنبال سليقش ميره.

2706