2737
2739
عنوان

لطفا یکی جواب بده 😐 غذای نی نی

152 بازدید | 22 پست

سلام 

پسرم وارد ۶ ماه شده از دیروز لعاب برنج شروع کردم 

۱ چندبار در روز  بدم؟ 

۲ چه مقدار بدم هر دفعه؟

۳ از هفته دیگه حریره بادام بدم؟ 

۴ با شیر خشک یا شیر گاو؟

خداروشکر

هفته دیگه فرنی . هفته سوم حریره. هفته چهارم سوپ ساده

فقط شیر خشک

تا ۱۰ تا قاشق بده

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

با فرنی شروع کن. یه قاشق و یک وعده در روز. فرداش یه قاشق اما دو وعده. روز بعد سه وعده هر وعده یه قاشق. فرداش سه وعده هر وعده دو قاشق. همینطور قاشقها رو بیشتر کن. هفته بعد یک وعده رو تبدیل کن به حریره. هفته بعدش یک وعده تبدیل بشه به سوپ ساده و میکس.

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.

او ۲.از یه قاشق صبح و یه قاشق عصر تو  روز اول شروع کن .همینطور هر روز تعداد قاشق زیاد بشه .دیگه بستگی به بچت داره .ولی حتما از خیلی کم شروع کن

۲و ۳ .اره اول فرنی .بعد حریره .با شیر خشک یا شیر مادر

تیکر تولد پسر عزیزم😍
2738
با فرنی شروع کن. یه قاشق و یک وعده در روز. فرداش یه قاشق اما دو وعده. روز بعد سه وعده هر وعده یه قاش ...

مرسی بالاخره یک نفر جزئی توضیح داد. یعنی لعاب برنج ندم؟

خداروشکر
فرنی چطوری ؟

آرد برنج و آب بپز تا غلیظ شه بعد توش شیر خشک بریز

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
مرسی بالاخره یک نفر جزئی توضیح داد. یعنی لعاب برنج ندم؟

نه من ندادم. در واقع این برنامه رو پزشک دخترم بهم داد.

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.
2706