2733
2734
عنوان

روزی هزاربار آرزو مرگ دارم بعد بچم

2030 بازدید | 77 پست

روزی هزاربار گریه میکنم هزار بار قرص برداشتم خودکشی کنم فقط از مادرم ترس دارم 

دوس دارم چاقو تا ته قلبم فشار بدم این چه بخت بدی بود گرفتار شدم چرا بچم مرد 

خدا معجزه کرد باردار شدم یهو ازم گرفتش منکه روزی هزاربار گفتم خداروشکر یه هفته کارم گریه اما از روزی که دیدمش عکسش گرفتم دائم نگاه میکنم اشک میریزم نمیتونم صبر نمیده خدا لباس مشکی پوشیدم توقع دارن مردم در بیارم اومدن عیادتم برام شیرینی آوردن فکر کنید....

تيكر بارداري نيست ميزنم ايشالا زود باردار بشم دوباره. بچم پاره تنم آسمانی شد بمیرم برا قلبت که دیگه نمیزنه فکر میکردم معجزه ای اما خدا گرفتت ازم قلبم داره تیکه پاره میشه لطفا برای ارامشم دعا کنید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خب هیچ کس از ته دل من خبر نداره نمیخوام آرامم کنن زخمم نزن

تيكر بارداري نيست ميزنم ايشالا زود باردار بشم دوباره. بچم پاره تنم آسمانی شد بمیرم برا قلبت که دیگه نمیزنه فکر میکردم معجزه ای اما خدا گرفتت ازم قلبم داره تیکه پاره میشه لطفا برای ارامشم دعا کنید 
2738
چندوقتش بود

۹هفته و۵روز ایست قلبی

خب چرا انقد خودتونو با مادر شدن تعريف مي كنيد؟ متأسفم كه اين اتفاق افتاد ولي مادر شدن هم يه نقشه، مث خواهر شدن، خاله شدن و ... كل هويت و هستي ما كه نيست و نبايد بذاريم اينجوري بهمون نگاه شه.

"هلیا! احساس رقابت، احساس حقارت است. بگذار که هزار تیرانداز به روی یک پرنده تیر بیندازند. من از آنکه دو انگشت بر او باشد، انگشت بر می‌دارم. بگذار آنچه از دست رفتنی‌ست از دست برود".     نادر ابراهيمي

منم سقط شد بچه م گریه میکردم 

مادرشوهرم برگشت گفت وااااااا چراااا گریه میکنیی

حضرت زین العابدین ع فرمودند: فردای قیامت خداوند مقامی به عمویم ابالفضل عنایت کند همه شهدا حسرت ببرند ب مقام ابالفضل
2706