2737
2734
عنوان

چیکارکنم براش؟😔

143 بازدید | 8 پست

سلام بچه ها خواهرم شکست عشقی خورده۳۲سالشه😢

داستانش مفصله فقط اینو بگم که خواهرم خیلی سخت عاشق میشه یبار خیلی وقت پیش ازیکی خوشش اومد۴سال باهاش بود میخواستن ازدواج کنن ولی پسره خیانت کرد خواهرم داغون شد۸سال طول کشید تا از ذهنش بره ویکی دیگه اومد تو زندگیش اینم گند زد...😔😔

حالا خیلی حالش بده نمیدونم چیکارکنم وچی بگم حالش خوب شه،،حرف زیاده ولی فقط گفتنش آسونه..

شما اگه پیشنهادی دارین بگید ممنون میشم

فقط ببخشید من سرکارم نمیتونم الان جواب بدم بعد میام پستاتونو میخونم،🙏🙏

این پیامو الان برام فرستاده تو جوابش موندم😞

هیچ چیز را تجربه نخواهید کرد، مگر آنکه به آن فکر کرده باشید🧠

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نگو باز شروع کردی بشین حرف دلشو گوش کن گریه کنه سبک بشه 

اسون نیس فراموش کردن سختی که بایه حرف بگه چشم فراموش کردم حالا خوبه حرف میزنه 

میشه ی صلوات برای مادر مرحومم بفرستی🌷 اگ تونستی برای مادرم سوره یس بخون منم برات سوره الرحمن میخونم🌻❤️خبرم بده 
2728

بگو زندگی کن خوب زندگی کن محکم باش تا کسی که دنبال نابودی تو هست خرد بشه نا امید بشه

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

الهی بمیرم 

خب خیلی سخته .من میفهمم . خواهرت باید گریه کنه تا خالی بشه . یادگاریاای اون فرد از بین ببره . و نبینتش میگن از دل برود هر انکه از دیده برفت  البته من هنوز خیلی ساله نتونستم فراموش کنم .بنظرم عشق فراموش نمیشه فقط باید یه گوشه از قلبت نگه داری و تحمل کنی

تو دنیا فقط یکی هست که واسه من نفس میکشه اونم دماغمه😐تموم شد و رفت
نگو باز شروع کردی بشین حرف دلشو گوش کن گریه کنه سبک بشه  اسون نیس فراموش کردن سختی که بایه حرف ...

گریه هاشو کرده به حرفاشم گوش دادم دوماهه میگذره هرروز ازین حرفا میگه عصابم خورد میشه اینجوری میگه😞

2738
الهی بمیرم  خب خیلی سخته .من میفهمم . خواهرت باید گریه کنه تا خالی بشه . یادگاریاای اون فرد از ...

خدانکنه عزیزم مرسی😢🙏

لعنت به عشق😞