2733
2734
عنوان

طول سرویکس

212 بازدید | 22 پست

خانما باردار دوقلو هستم هفته ۳۳،دیروز سونو شدم طول سرویکسم ۳۰ بود،خوبه بنظرتون؟ ممکنه زایمان زودرس داشته باشم؟ میتونم با استراحت نسبی مانع کم شدنش بشم،لطفا راهنماییم کنید

هفته‌‌‌ت بالاست خوبه دیگه.. من که تو هفته 13 سرویکسم 30 بود.. الآنم ضربه‌های بچه‌رو خیلییییی پایین حس میکنم

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
هفته‌‌‌ت بالاست خوبه دیگه.. من که تو هفته 13 سرویکسم 30 بود.. الآنم ضربه‌های بچه‌رو خیلییییی پایین ح ...

چند هفتته عزیزم؟

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1
2738
هفته‌‌‌ت بالاست خوبه دیگه.. من که تو هفته 13 سرویکسم 30 بود.. الآنم ضربه‌های بچه‌رو خیلییییی پایین ح ...

نگران نباش منم از هفته ۲۰ تا هفته ۳۱ طول سرویکسم ۳۲ بود.خیلی تحرک نکنی کم نمیشه

چند هفتته عزیزم؟

الآن 18 عزیزم.. ولی همش درحال دوییدن و بغل کردن بچه هستم.. باید سرکلاژ میشدم ولی نمیتونستم استراحت مطلق باشم واسه همین نرفتم بیمارستان.

استراحت کنی بهتره تا هفته۳۸,اگه نشد باید شیاف پروژسترون بزاری

شیاف پروژسترون از هفته ۱۲ بهم تجویز شد اما نمیتونستم هر نوعش رو بزارم فلجم میکرد تمام عضلاتم میگرفت ناله میکردم.الانم هفته ای دوتا میزارم.

نه همه چیزشون جداست هم کیسه آب،هم جفت،هم جنسیت

وای خوش به حالت😍 من عاشق دوقلو پسر و دخترم😍 خدا حفظشون کنه الهی😍😘❤ چشم حسود کور

نه همه چیزشون جداست هم کیسه آب،هم جفت،هم جنسیت

انشاالله بسلامت بیان بغلت

خدای من ممنونم بخاطر دوقلوهای نازم که بعد کلی سختی و استرس سلامت دادی بغلم...انشاالله نصیب همه ی منتظرا بشه🥰
الآن 18 عزیزم.. ولی همش درحال دوییدن و بغل کردن بچه هستم.. باید سرکلاژ میشدم ولی نمیتونستم استراحت م ...

انومالی رفتی سرویکستو نگفت؟؟؟ 

باید سرکلاژ میشدی خودت نرفتی؟؟؟

مال منم تو ان تی ۳۰ بود ۱۶ هفته رفتم سونو شده بود ۴۲😐

بعد انومالی دوباره واژینالم کرد ۳۲ بود ما اخر نفهمیدیم چنده

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1
2706