2733
2734
عنوان

ملاقات با فرزند

1305 بازدید | 11 پست

سلام دوستان خوبم من 1 ماه که از همسرم بخاطر خیانت جداشدم.

حضانت دائم را بهم داد. حق ملاقاتش هم 5 شنبه هاست ولی یک خط گرفته انداخته تو تبلت هی هر روز بهش میزنگه بچمو هوایی میکنه . منم خطو برداشتم. فقط 5 شنبه ها روشنش میکنم. رفته اون زنه رو هم عقد کرده و اون 5 شنبه بچمو برده بوده پیشش با دخترو پسر اون.

بهش گفته اینا خواهر وبرادرتن واینم مادرت. بچم داره افسردگی میگیره . بهش گفتم چرا اینکارو میکنی این بچه توان این چیزا رو نداره. دخترم 6 سالشه.

همش میگه حضانتو ازت میگیرم و الان میترسم که چون نذاشتم با تلفن باهاش بحرفه شکایت کنه آیا میتونه؟

تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز؟

اگر کسی حقوقدان هست بهم اطلاعات بده لطفا. 

میگم تو رفتی خانواده جدید تشکیل دادی دیگه از بچه من چی میخوای؟ هفته ای یکبار هم بیا ببینش .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بهش همینو گفتم گفتم تو این سن چه دلیلی داره بچه تلفن داشته باشه. بعد هم هر روز بهش میزنگهمثلا جو پدرای مسئولیت پذیرو گرفته.

تا پریروز این زنیکه رو با بچه هاش میبرد بیرون. گفتم برو با همون خوش باش. خودت توافق کردی که بچه برای من باشه.

2740

ممنون مهدخت جون. الان وقت گرفتم 3 شنبه دخترمو ببیرم روانشناس از بس که از 5 شنبه همش ذهنش درگیر اون زن با بچه هاشه.

هارلی جان دخترم بهپدرش بی نهایت وابسته است از طرفی وقتی دخترم از ش میپرسه که مامانو دوست داری بهش میگه آره . دخترم فکر میکنه من پدرشو ترک کردم البته در واقع هم همینه . من هم اصلا دوست ندارم دخترم از پدرش جداشه چون بعدها مشکلات روحی دیگه ای خواهد داشت.

همه اینا رو برای اون احمق توضیح دادم ولی اصلا نمی فهمه.

زنه خیلی زرنگه اون روز با دخترم بازی کرده تا بهش جذب بشه میدونم میخواد بگه که من تو نگهداری بچه کوتاهی میکنم و با این حرفا منو پیش این مرتیکه حسابی خراب کنه. ولی برام مهم نیس. به دخترم هم هر چند خیلی ناراحت بودم از ین حرف ولی گفتم که اگه این دفعه بردت پیش اون به هیچ وجه باهاش ارتباط نگیر اون یه غریبه هست و بهش اعتماد نکن

زنه خیلی زرنگه اون روز با دخترم بازی کرده تا بهش جذب بشه میدونم میخواد بگه که من تو نگهداری بچه کوتا ...

میشه یه سوال بپرسم الان وضع روحیتون بهتره یا قبل طلاق؟به خاطر دوری از فرزند میگم