2733
2734
عنوان

کمک کمککککک

114 بازدید | 6 پست

سلام بچه ها اینستا چش شده؟

من یه لحظه از پیج کاریم اومدم بیرون که برم تو پیج شخصیم حالا هرکار میکنم باز نمیشه

الانم میخواستم برم پست بسته های مشتریامو ارسال کنم ادرس و شماره هاشونم تو دایرکتمه چیکار کنممم

بافت انواع سیسمونی کیف،سبد،فرشینه،سبدکریر،صندل،زیربشقابی و... تریکو با قیمت مناسب وکیفیت بالا قابل شست وشو

اینکه اینستا چ مشکلی براش اومده رو نمیدونم مال منم میزنم روش هی میپره بیرون انگار آپدیت جدید مشکل داره

ولی برای اینکه کارت راه بیوفته توی گوگل Instagram. Com

بعد بزن log in اسم پیج و رمزتو بزن وارد شو به کارات برس 

زهرا طاهری

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

حجم گوشیت پر نشده؟ 

نه حافظه داره میخوام برم تو پیجم میزنه خطای شبکه نامشخصی رخ داد

بافت انواع سیسمونی کیف،سبد،فرشینه،سبدکریر،صندل،زیربشقابی و... تریکو با قیمت مناسب وکیفیت بالا قابل شست وشو
2731
اینکه اینستا چ مشکلی براش اومده رو نمیدونم مال منم میزنم روش هی میپره بیرون انگار آپدیت جدید مشکل دا ...

میزنم نمیشه میاد رو خود برنامه اینستام

https://www.instagram.com/accounts/login/ تو این لینک برو یه کادر میاد که باید آیدی و پسورد بزنی ب ...

نمیشه عزیزم کلا مشکل داره