2737
2739
عنوان

گرون فروشی

205 بازدید | 22 پست

واقعا بعضیا سوپرمارکتا چرا از خودشون قیمتو بالا میبرن رفتم روغن بخرم روش نوشته ۷۳۰۰ گفت ۸ هزار ..هفتصد تومن پولی نیستا اما واسه زرنگیشون زورم میاد هرجا نوار ۷ هزاره روشم نوشته این گفت ۸۵۰۰ ..بهشم ک گفتم گفت نه ما گرون خریدیم 😒😒😒

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

اره بعضیا اینجورین

همسایه ما هر چی بیرون مثلا هزار باشه 

این میده سه هزار 

پولش از پارو بالا میره اما باز حرص میزنه با پول نزول خوری بزرگ شده

مرنجان دلم را که این مرغ وحشی ،ز بامی که برخاست مشکل نشیند
اره بعضیا اینجورین همسایه ما هر چی بیرون مثلا هزار باشه  این میده سه هزار  پولش از پارو ...

اینم مغازه دار کوچه ماست چون نزدیکه رفتم اونجا ..خر گیر اورده رسما ..دیگه از قیمت روی جلد جنس نمیشه که گرون تر خرید اون میگه از قیمت روش گرون تر خریدم

2738

چرا خریداتونو از سوپر میکنید اصلا به صرفه نیست

همیشه از فروشگاه زنجیره ای خرید کنید چون تخفیفاشو خیلی زیاده‌.مثلا هایپر استار.کوروش.شهروند.رفاه.یاس و....حتی اینترنتی از اسنپ مارکت و دیجی کالا خیلی به صرفه تره

چرا خریداتونو از سوپر میکنید اصلا به صرفه نیست همیشه از فروشگاه زنجیره ای خرید کنید چون تخفیفاشو خی ...

اره اکثرا اونجا میخریم واسه خریدای یهویی اینجا میرفتم سر کوچمون بود

خوب میکنم حقشونه بنده خدا از صبح تا شب دارن کار میکند جنابعالی واسه هفتصد تومن داری شلوغش میکنی

کار کنن قرار نیس گرون تر از قیمت روی جلد بدن پول حروم بخورن اونا از خرید عمده سودشونو میکنن ..این هفتصد تومن فقط همین یه بار نیست که 

2706