2733
2739
عنوان

واسه تقویت اسپرم چی خوبه؟؟؟😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 9051 بازدید | 100 پست

[QUOTE=101578503]من روزی یکی میزدم. نه بابا ویلچر چیه؟ قشنگ راه برو منتهی زیاده روی نکن.  هرچی استرست کم تر با ...باتوجه به چی میگن چندتاامپول بزنیم؟میتونم به دکترم بگم روزی یکی بزنم؟دوتاسخته هیچکی نیس بزنه برام

صلوات.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
میدونم از روز سوم. چند روز دارو داری؟ برای تخمک کشی چند روز دارو گرفتی؟

برای یک ماه بهم داروداده.برای تخمک کشی فقط امپول زدم که هایپرشدم.تقریبابیست امپول زدم.ببخشیدمن قبل انتقال گوشت قرمزبخورم طوری نیس امروزبخورم؟

صلوات.
برای یک ماه بهم داروداده.برای تخمک کشی فقط امپول زدم که هایپرشدم.تقریبابیست امپول زدم.ببخشیدمن قبل ا ...

نه بابا همه چی رو به حد تعادل بخور

کل دوران انتقال اگه چهل روز طول بکشه یعنی سالمی و مشکلی نداری 

2738
برای مورفولوژی چکار

مواد غذایی بیرون رو کامل باید حذف کنه. نوشابه هم همین طور. به شدت مواد خوراکی آنتی اکسیدان دار مصرف کنه. ویتامین آ، ای، سی، سلنیم و فولیک اسید رو مجزا مصرف کنه تو مولتی ویتامین نخوره. 

اگه اضافه وزن مخصوصا در ناحیه ی شکم داره کاهش بده 

مرزنجوش1142
تعداد پست: 304

فقط و فقط شیر بز بهترین راه حل و جایگزین داروهای شیمیایی هست بخصوص ب ای نازایی مردان چون حدود 96 درصد مواد معدنی و ویتامین داره برای نوزادان و سالمندان بسیار مفیده فقط کافیه خواص‌ شیر بز رو در گوگل سرچ کنید متوجه میشید بهترین هدیه خداونده خدا رو شکر که من برای بچم نتیجه گرفتم فقط باید از یه جای بهداشتی تهیه کنید مزرعه بز مروگل  رو از گوگل سرچ کنید همه فصل‌ها شیر داره و اینکه من خودم برای لکه های پوستم استفاده کردم واقعا عالیه 

مرزنجوش1142
تعداد پست: 304

فقط و فقط شیر بز بهترین راه حل و جایگزین داروهای شیمیایی هست بخصوص ب ای نازایی مردان چون حدود 96 درصد مواد معدنی و ویتامین داره برای نوزادان و سالمندان بسیار مفیده فقط کافیه خواص‌ شیر بز رو در گوگل سرچ کنید متوجه میشید بهترین هدیه خداونده خدا رو شکر که من برای بچم نتیجه گرفتم فقط باید از یه جای بهداشتی تهیه کنید مزرعه بز مروگل  رو از گوگل سرچ کنید همه فصل‌ها شیر داره و اینکه من خودم برای لکه های پوستم استفاده کردم واقعا عالیه