2737
2739

قبلش بگم شوهرم با ننش اینا زندگی میکنه ‌ . منو با یک پسر ول کرده رفته برای خوشامد ننش مه یکوقت از ارث محرومش نکنه . بماند .

خواب دیدم مجبور شدم برم اونحا بخوابم. رفتم دم در کوچه جا انداختم که دورترین جای ممکنه هست . اونها هم تو خونه و با فاصله ی یک راهرو تقریبا طولانی دارن آماده خواب میشن . شوهرم اومد دید من اونجام . اومد بالاسرم بل محبت نوازشم کرد . منم ازش نفرت دارم خودمو زدم به خواب .که دیدم گوشاش پر از گوشواره اس . یک چند تایی هم تازه سوراخ کرده نخ بهشه . او خواب عین دیوونه ها از حا پریدم . انقدر دعوا کردم . انقدر خودمو زدم که نگو . انقدر گریه کردم که نگو . به ننشم میگفتم تو کردی . تو اگر سوراخ نمیکردی گوشاشو این منصرف میشد . مسببش تویی . و زدم از خونه بیرون . سوار اتوبوس شدم و رفتم . یکهو سر از کاشان درآوردم . پیاده شدم . اومدم برگردم اشتباها سواره یک تاب شهربازی شدم که رفت تو آسمونا و من چون ترس از ارتفاع دارم چشمامو سفت بستم که سکته نکنم . وحشتناک بود . وقتی رسیدیم زمین و تاب ایستاد و پام به زمین رسید از خواب پریدم . تمام تنم میلرزید . رفتم کمی آب خوردم و دوباره خوابیدم .

خوب خوب خوب تموم شد . شما بفرمایید لطفا .ممنونم .

راستی گوشواره هایی که بع گوش داشت خیلللللللللیییییی خوشگل بودا . نگین دار بود.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انشالله که خیره گلم . نگران نباش . خدا خودش کمک کنه بهت تو زندگیت آرامش داشته باشی .واقعا نمیدونم به افرادی مث خانواده شوهرت چی میشه گفت خدا خودش به راه راست هدایت کنه همه رو 

💑
2728
ممنونم . باید بهشون کفت ابلیس

اره متاسفانه نمیدونم چرا عروس رو دشمن خودشون میدونم و آنقدر کاری میکنن که زندگیش بفنا بره. فقط آدم میتونه بگه خدا سر دخترای خودشون بیاره. بخدا منم هرگز نفرین نمیکنم  ولی دیگه دیروز داشتم برا یکی از دوستام از دلایل اینک چرا باخانواده شوهرم قطع رابطه کردیم حرف میزدم و کارها شونو میگفتم .ناخودآگاه گفتم خدا ایشالله سر دخترش بیاره .....😢

💑

متاسفم خواب خوبی نبوده. هم گوشواره های شوهرت هم تاب سواری خودت

خداوندا التماست میکنم دیدن این لحظه ناب را به تمام مادران جشم انتظار نصیب کن. خداونداهر جه شکرت کنم کفایت نمیکند. به من حقیر لیاقت نگهداری از امانتی که بهم بخشیدی رو بده!!!! حسرت فرزند را به دل هیچ خانواده ای نزار. خدایا با تمام حقارتم در برابر عظمت بی پایانت سر تعظیم فرود میاورم و با تمام وجودم میگم شکرت شکرت شکرت
2738
متاسفم خواب خوبی نبوده. هم گوشواره های شوهرت هم تاب سواری خودت

خواهس میکنم . لطفا . از ته قلب در خواست میکنم جز به جز بگید . خواهش میکنم . عزیزم حال من از این بدتر نمیشه به خدا ‌ . ممنونمم

شما خيلي استرس داري زندگيتو پيچيده كردي همه چيزو سخت ميگيري... احتمالا كسي داره بهتون حسودي ميكنه 

يكي از اقوام كه دور از شما زندگي ميكنه براتون فتنه درست ميكنه و شما باهاش درگير ميشي(اينده) 

همسر شما ادم بيخياليه نسبت به شما و همين موضوع شما رو درگير كرده 

همسرت به ناراحتيت اهميتي نميده اگر دلت رو بشكنه براش مهم نيست(اين فقط طرز تقكر خودته) 

تعبير خواب: خواب شما به خاطر استرس بوده جاي خواب شما انرژي منفي داشته 

صدقه بديد و انشالله كه اتفاقاي خوب رقم بخوره

خواهس میکنم . لطفا . از ته قلب در خواست میکنم جز به جز بگید . خواهش میکنم . عزیزم حال من از این بدتر ...

من زیاد جزئیات بلد نیستم .اولا طلا واسه مرد خوب نیست

گوشواره یعنی گوش به فرمان بودن تازه دو تا سوراخ هم اضافه شده .تاب معمولا سرگرمی و دل مشغولی که از هدف اصلی دور کردن ادماست یعنی از هدفت فاصله می گیری 

البته اینا مطلق نیست. شما صدقه بده دعا کن خداوند بنده هاشو دوست داره

شنیدم ذکر یا ودود محبت همسر رو زیاد می کنه ۱۰۰۱ عدد ذکر یا ودود

خداوندا التماست میکنم دیدن این لحظه ناب را به تمام مادران جشم انتظار نصیب کن. خداونداهر جه شکرت کنم کفایت نمیکند. به من حقیر لیاقت نگهداری از امانتی که بهم بخشیدی رو بده!!!! حسرت فرزند را به دل هیچ خانواده ای نزار. خدایا با تمام حقارتم در برابر عظمت بی پایانت سر تعظیم فرود میاورم و با تمام وجودم میگم شکرت شکرت شکرت