2737
2739
عنوان

روانشناسی پیام نور ثبت نام کنم؟؟؟بیاید کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 200 بازدید | 35 پست
اره بیشتر هدفم همینه ک بقیه روم زوم نکنن.چندساله هی استرس کنکور دارم میخوام همه بدنن دانشگاه رفتم بی ...

پس اینجوریه موفق باشی 

مرد کوچک آسمانی ...شیرینی حضورت چه زود به کاممان تلخ شد .
من ۱۰ سال پیش فارغ التحصیل شدم ارشد هم پیام نور خوندم اتفاقا مدرکش معتبره  از ثبت نام و شهریه ...

مرسی ک جواب دادی عزیزم😘😘🤩

تینکِربِلم🖤بعد از سه بار قطع دسترسی سلام🤗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم شهریه هر ترم پیام نور با کتاباتون نزدیک ۱ تومن میشه الان شهریه ثابت حدود ۲۵۰ و متغییرم بستگی ...

چ زیاااد☹ولی ندارم ترمی ۱ تومن 

موقع ثبت نام فقط باید شهریه ثابت رو پرداخت کرد یا همشو؟؟

چ زیاااد☹ولی ندارم ترمی ۱ تومن  موقع ثبت نام فقط باید شهریه ثابت رو پرداخت کرد یا همشو؟؟

همین حدوداس شهریه با ۱۰۰ تومن بالا و پایین

اول ثابت پرداخت میکنی بعد قبل از امتحانات دی ماه ثابتو هم باید پرداخت کنی 

2740
همین حدوداس شهریه با ۱۰۰ تومن بالا و پایین اول ثابت پرداخت میکنی بعد قبل از امتحانات دی ماه ثابتو ه ...

مرررسییی😍😍خیلی لطف کردی 

منطقه ۲

شیمی و صنایع مبلمان و کاردانی دامپزشکی و صنایع چوب و مهندسی طبیعت و مدیریت صنعتی و حسابداری و اقتصاد و صنایع غذایی و علوم آزمایشگاهی دامپزشکی و فضای سبز و مدیریت بازرگانی و مهندسی طبیعت و شیلات و اینا بازار کار داره علم اطلاعات و دانش شناسی اگر همون کتابداری هست دولتی همه شهرها بزن 

عزیزم من خودم روان خیلی دوس دارم ... اگه جای تو بودم میرفتم اما میتونی بری دانشگاه و به همه بگی رفتی ولی تو دانشگاه مرخصی بگیری واسه کنکور بخونی ... شایدم رفتی تو جو دانشگاه خوشت اومد همونو ادامه دادی

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
عزیزم من خودم روان خیلی دوس دارم ... اگه جای تو بودم میرفتم اما میتونی بری دانشگاه و به همه بگی رفتی ...

اره دارم ب همین فکر میکنم.ترم اولو برم و بعد مرخصی بگیرم یا بصورت مجازی ادامه بدم.ی همچین چیزی 

بعد بشینم بخونم واسه کنکور 

شیمی و صنایع مبلمان و کاردانی دامپزشکی و صنایع چوب و مهندسی طبیعت و مدیریت صنعتی و حسابداری و اقتصاد ...

دامپزشکی میتونم بااین رتبه برم؟🤔دانشگاه دولتی؟؟

اگ بشه خیلی خوووبههه

این که میگن پیام نور کلاس نداره خودخوانه بیشتر دروغه .من پیام نور بودم والا از کلاس رفتن کلافه شده بدم..فقط دو سه تا کتاب عمومی ک اونام معلومه خودخوان میشه..و اینکه میگن مدرک معتبر نیس این هم دروغه خیلیارو دیدم و میشناسم ک با مدرک پیام نور سر کار رفتن..روانشناسی هم رشته بسیار شیرینیه پشیمون نمیشی از خوندنش..

شادی چیزی نیست؛جز داشتن سلامت تن و یک حافظه ضعیف..