2726

امروز اخرین مهلته.اصن تکلیفم با خودم معلوم نی

رتبمم خوب نی.ثبت نام کنم ب نظرتون؟

مامانمم هی میگه نظر خودته،نمیتونم خوب تصمیم بگیرم

تینکِربِلم🖤بعد از سه بار قطع دسترسی سلام🤗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم روانشناسی دوست داری؟

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
2728

من خودم پیام نور خوندم اگه هدفت از دانشگاه رفتن فقط مدرکه برو ولی اگه واسه آیندت میری نه خوب نیست پیام نور چیزی بهت یاد نمیده که به دردت بخوره بیشتر کلاساش خودخوانن استاد نداری خودت میخونی ومیری امتحان میدی بمون سال بعد بخون

مرد کوچک آسمانی ...شیرینی حضورت چه زود به کاممان تلخ شد .
عزیزم روانشناسی دوست داری؟

تنها انتخابمه تو این شرایط و این رتبه.بدم نمیاد ولی دوس دارم کنکور بدم اگ بخونم میتونم دولتی برم ولی چندساله پشت کنکورم 

من خودم پیام نور خوندم اگه هدفت از دانشگاه رفتن فقط مدرکه برو ولی اگه واسه آیندت میری نه خوب نیست پی ...

روانشناسی خوندی شماهم؟؟منم فقط میخوام بقیه ازم دست بکشن خستم هی پیگیر دانشگاه و کنکورمن 

منم روانشناسی پیام نور خوندم خیلی خوب بود دوست داشتم رشته مو

چ خوووب

چقد شهریتون شد؟من نمیدونم الان چیکار کنم فک کنم اخرین مهلتشه.اینترنتی باید ثبت نام کرد؟

روانشناسی خوندی شماهم؟؟منم فقط میخوام بقیه ازم دست بکشن خستم هی پیگیر دانشگاه و کنکورمن 

من زبان خوندم اگه هدفت اینه برو وگرنه خوب نیست

مرد کوچک آسمانی ...شیرینی حضورت چه زود به کاممان تلخ شد .
رتبه و منطقه و رشته ات ؟  با توجه به شرایطت خوبه باز هم خواستی بگو تا بهت بگم

رتبم ۶۹ هزار یا ۶۲.دیگ دیدم افتضاحه زیاد نگاش نکردم 🙄🙄🙄ولی نخوندم اصن 

رشتم تجربی

چ خوووب چقد شهریتون شد؟من نمیدونم الان چیکار کنم فک کنم اخرین مهلتشه.اینترنتی باید ثبت نام کرد؟

من ۱۰ سال پیش فارغ التحصیل شدم ارشد هم پیام نور خوندم اتفاقا مدرکش معتبره 

از ثبت نام و شهریه جدید خبر ندارم 

من زبان خوندم اگه هدفت اینه برو وگرنه خوب نیست

اره بیشتر هدفم همینه ک بقیه روم زوم نکنن.چندساله هی استرس کنکور دارم میخوام همه بدنن دانشگاه رفتم بیخیالم بشن دیگ 

زبانم دوس دادم ولی اینجا رشته های زیادی نداره پیام نور 

2706