2733
2739
عنوان

خانمهای حاضرجواب بیایین لطفا...

127 بازدید | 9 پست

سلام خانواده ام خداروشکر یه سییمونی عالی بهم دادن که جشن عالی هم گرفتم و همه خثوصا فامیل شوهرم هم خیلی تعریف کردن اکثرن هم مارک خوب گرفتم کلی هم لباس برا سییمونیم گرفتم تا همشون هم مارک تا حدود ۵ سالگی خریدم..... جوری پدرشوهر زبون اومد که چقدر لباس خریدین... مارک نکست و ماتلان و مادرکر اصل و .... تو خونگی هم نیلی و دانالو و شابن و... با کلی هدبندهای خوشگل که اکثرن کره ای و ترک گرفتم براش و با هر لباسش یه هربند ست میکنم....

بگذریم.... 

حالا خواهرشوهرم چندین بار بهم گفته چرا هد میرنی سر بچه رو موهاشو نمیبندی بچه کوچک ۴ _۵ ماهه رو ...از این چهل گیسا بگیر ببند میگفت من مامانم برام خربده بود گلسرهای خوشگل میبستم....حالا بگذریم دخترش ۱۵ ساله اس من یاد ندارم یه گلسر سر این دخترش زده باشه....

بعد حالا چندباره داره میگه که من لباسهاشو مارک رولان خریده بودم خیلی عالی بود پنبه بود زد لک بود عالی... میگم الان رولان نیست با افتخار میگه الان دیگه نیست نه... رولان واقعا عالی بود که الان نیست... سیسمونی هم میخریدم زنگ زده بود از رولان تعریف میکرد که من برا سییمونیم مادک رولان خربدم و... میگم رولان چیه من ندیدم هیچ جا... با افتخار میگه الان نیست خیلی عالیه ....

در صورتی که من خودم هر دفعه یه لباس تن بچم کردم لباس تو خونه هاش هم همه رو خوشگل و با سلیقه خریدم و همشوم هم صد درصد پنبه و ضد لک....

هیچ جوابی به ذهنم نمیرسه یعنی کلا جواب بلد نیستم چی بگم بهش در جواب ؟

بعدهم من اصلا اهل پز دادن نیستم که بگم اینو خریدم فلان مارک و قیمت اونو خریدم فلان مارک و قیمت و...فامیل شوهرم اومدن جسن سیسمونیم خودشون کلی تعریف کردن و  مامانم هم بهم گفته اصلا راجب سییمونیت چیزی نگی پیششونها که حاات پز داسته باسه اینجوریرخودت و کوچک میکنی ووارزش ییسمونیت هم پایین میاری  خودشون دیدن دیگه...

ولی هیچی نمیگم این خواهرسوهره داره پررو میشه هی میخواد یه ایرادی چیزی از من بگیره... بگذریم اینم بگم که که تعریف از خود نباشه  با اینکه بچه داریمو خیلی حساسم و اهمیت میدم و کلی وقت و انرژیم میذادم و بچه داریم خوبه ولی خانواده شوهرم از پدر سوهر گرفته تا مادرسوهر و خواهر سوهر همش دنبال بهونه و ایراد گرفتن از من هستن..... کلا خیلی ازشون خصوصا خواهرشوهر خیلی خوردم تو مدت زندگیم نمیخوام دبگه رو بهش بدم خیلی دلم میخواد ابن بار که میاد حرف بزنه جوابشو بدم

شما چیزی به ذهنتون نمیرسه؟

حساس نباش لازم نیست توهم مثل خودشون باشی عزیزم

الهی راه هیچ کس به بیمارستان و مطب و درمانگاه و دکتر نیفته فقط اونایی که می خوان زایمان کنن برن به دل خوش برگردن لطفا برای سلامتی پدر و مادر منم دعاکنید الهی هیچ وقت استرس سلامتی پدر و مادرتون و نداشته باشید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
حساس نباش لازم نیست توهم مثل خودشون باشی عزیزم

خیلی بی خیال بودم نسبت به کارهاشون ولی بدتر میکنن همش دنبال بهونه و ایرادن... و همش حالت دستوری باهام حرف میزنن که بچه رو اینجوری کن اونجوری کن...حالا بچم زیاد اهل گریه نییت مگه چیزیش باشه تا گریه میکنه میگن خصوصا مدر سوهر میگه بد بار اوردی.....

حالا بچه تازه ۶ ماهشه چه جوری میشه بد بار بیاد ؟؟؟میگن زیاد بغلش میکنی بندازش اونجا عادت کنه 

بنظرم توزیادی حساسی اون بدبخت هم چیزبدی نگفته خاسته راهنماییت کنه.چون گفته گیربگیربزن مگه ازروبدجنسی ...

حیاس نبودم اصلا حساس شدم ... از اول زندگیم خیای رفتارهای بد دیدم چیزی نگفتم و اصلا انگار نه انگار حتی سرم هم بالا نیاوردم.... از بی محلیاشون از تحویل نگرفتن هاشون همین اخریا که رفتم خونه مادرشوهر همین خواهرسوهرم به همراه مادرسوهرم بهم اصلا محل ندادن اصلا سرد سرد رفتار کردن و من دلیل سو نمیدونم .... سلام سرد بدون احوال پرسی و تا اخر هم حرف نزدن باهام و قیافه گرفتن...

متلک و تیکه که زیاد شنیدم ازسون خوب بعد چند سال حساس هم شدم روشون دیگه تحمل حرف و رفتار بد ندادم ازشون خصوصا که اصلا بهم احترام نمیذارن و تحویلم هم نمیگیرن...

در مورد بچه هم همش لحن دستوری.. همین اخرین بارها پدر شوهر میگه بچه رو ول کن بچره.... مگه گوسفنده بچره بچه ۶ ماهه رو چا رو ول کنم بچره...

از بی محلی هاشون و تبکه انداختن و دنبال بهونه و ایراد گرفتنشون خیته شدم

2738
وای ول کن  من روزی صد بار میشنوم از این حرفا بیام پیگیری کنم جواب بدم حرص بخورم زندگی نمیمونه ب ...

اخه من اصلا اهل جواب دادن نیستم و ول کردم کلا ولی بدتر میکنن همش دنبال یه ایرادی چیزی هستن که حرف بزنن بهم ولی تصمیم گرفتم بکی دوبار حداقل اجازه ندم

دوست عزیز

شما یک شبه که این همه رفتار بد رو یکجا ندیدی که بخوای یکباره از بین ببری. باید کم کم مدیریت کنی که در اینجا نمی گنجه و باید کمک حرفه ای بگیری اما در مورد تازه ترین صحبت عمه خانم با لبخند بگو

دیگه مارک رولان رو گذاشتیم عمه جونش بگیره، بعد اسم مارکها رو قطار کن و بگو مامان بزرگش یعنی مامان خودتون، اینا رو خرید، گفت خوبه که دیگه یه یادگاری هم از عمه ش داشته باشه، حالا ایشالا دفعه بعد مارک رولان عمه جونش