2733
2739
عنوان

خانووووما زود بیاین کمک 😫😫😫

| مشاهده متن کامل بحث + 818 بازدید | 28 پست
واا چرا پاک بشه لوگ اوت کنی ، لوگ اوت میشه نه دیلیت بعدشم تو هوم ک بری بالا صفحه ک اسم دیجی ...

انقد شک دارم ب درز دیوارم دیگه شک دارم‌گفتم بپرسم بازم😭

جوری دستامو بگیر که انگار قراره همین الان از دستم بدی 👫
چیزیم پیدا کردی

گوشیش ک رمزشو بلدم چک میکنم

ولی نمیدونم که شاید از بیرون ک میاد پاک میکنه شاید ک نه حتما

با ی زنه از فامیل چن بار حرف زده ولی هیچوقت دایرکتشو ندیدم جز دو روز پیش اونم ی پیام معلوم بود قبلش حرف زدن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
انقد شک دارم ب درز دیوارم دیگه شک دارم‌گفتم بپرسم بازم😭

انقدر سخت بگیری بدتره ، ول کن ادمی ک قراره بد باشه بدون اینکه تو‌بفهمی بد هست و ادامه میده

ادمی هم ک نباشه اینجوری میگه شکاکی و قاطی میکنه

یادم تورو فراموش..
چی میگن اخههع

واسه همون انداختم ببینم چی میگن ک پاک میکنه خیلی اساسی شک کردم فقط ی پیام دیدم از زنه نوشته بود موهامو رنگ کردم 

خو ب جهنم ک رنگ کردی

چن روزه شک کل وجودمو عین خوره میخوره دیگه امروز تونسم بعد کلی استرس گوشیشو بردارم رمز جدید بدم

جالب اینجاس اول پروفایلشو نگاه کردم ببینم شمارشو داده یا اگه نداده ایمیلشو ببینم ک ازون طریق بگم پسوورد بفرسه دیدم ی شماره غریبی زده واسه پروفایلش

حالا فردا باید ببینم از شماره های برادر یا مادر پدرشه یا نه

واسه همون انداختم ببینم چی میگن ک پاک میکنه خیلی اساسی شک کردم فقط ی پیام دیدم از زنه نوشته بود موها ...

تو جمع با هم دیدیشون ی جا

برا خاهرم و من یه صلوات بفرستید ممنون
2740
انقدر سخت بگیری بدتره ، ول کن ادمی ک قراره بد باشه بدون اینکه تو‌بفهمی بد هست و ادامه میده ادمی هم ...

ب روش نیاوردم هیچ چیزی چون دیدم دارم میندازم وگرنه گوشیشو هرروز چک میکنم بدون اینکه بفمه

ب روش نیاوردم هیچ چیزی چون دیدم دارم میندازم وگرنه گوشیشو هرروز چک میکنم بدون اینکه بفمه

مگه از هم دور نیستین چجوری مسیجاشو یا تماساشو و‌چک میکنی؟

از کجا میدونی نمیدونه؟ 

تلگرامم ک باز کنی میتونه بفهمه

اصلا شاید خط دیگه داره

بدبینی رو بزار کنار انتها نداره

یادم تورو فراموش..
مگه از هم دور نیستین چجوری مسیجاشو یا تماساشو و‌چک میکنی؟ از کجا میدونی نمیدونه؟  ...

نه عشقم دور نیستیم تو ی خونه ایم

نمیدونه چون مثلا میره حموم یا دسشویی سریع چک میکنم

مرسی عشقم از ترس انقد گشتم تو نت فهمیدم اون بالا رو میزنی رو اسمت پایین کشویی میاد اگانت اونم هس ول ...

فکر میکنم هربار‌ک وارد شی ایمیل میاد ک یه نفر با ای پی فلان لوگ این کرده

یادم تورو فراموش..