2703
2553
عنوان

خانووووما زود بیاین کمک 😫😫😫

816 بازدید | 28 پست

اینستاگرام شوهرمو ریختم واسه خودم حالا اگه لاگ اوت کنم مال اونم خارج میشه؟چجوری اینستای خودمم ببینم کلا انگار اینستام پرید مالتیپل چجوریه میترسم دست بزنم

جوری دستامو بگیر که انگار قراره همین الان از دستم بدی 👫

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714

واا چرا پاک بشه

لوگ اوت کنی ، لوگ اوت میشه نه دیلیت

بعدشم تو هوم ک بری بالا صفحه ک اسم دیجی ک توشی  و نوشته بزنی روش اسم بقیه پیج ها ک بازه با این اپ میاد کلیک کن رو اون یکی ایدی

یادم تورو فراموش..
ای وای من چ گرفتاری شدم نصفه شبی😭

سلام عزیزم

شما اگه از تویه گوشیه خودت از تو حساب کاربری یا همون اکانت شوهرت لاج اوت کنی اکانت شوهرت پاک نمیشه فقط از تویِ گوشیه شما غیر قابل دسترس میشه تا زمانی که شما دوباره تو گوشی خودت لاگ این کنی . با خیال راحت از تو گوشی خودت لاگ اوت کن❤

تو رو خدا هر کی میدونه بگه

بعدشم اگه میخوای لاگ اوت کنی که هیچی . راه حلش رو برات توضیح دادم . ولی اگر میخوای راهی هستش که بتونی اکانت خودت و اکانت شوهرت رو همزمان باهم داشته باشی

بعدشم اگه میخوای لاگ اوت کنی که هیچی . راه حلش رو برات توضیح دادم . ولی اگر میخوای راهی هستش که بتون ...

مرسی عشقم از ترس انقد گشتم تو نت فهمیدم اون بالا رو میزنی رو اسمت پایین کشویی میاد اگانت اونم هس

ولی لاگ اوت کنم ک یدفه گوشیمو دید متوجه نشه حالا وقتایی ک خونه نباشه وصل میشم

سلام عزیزم شما اگه از تویه گوشیه خودت از تو حساب کاربری یا همون اکانت شوهرت لاج اوت کنی اکانت شوهرت ...

خیلی ممنونم بازم گلم😘

2706