2733
2739
عنوان

شغل مناسب برای دختر نوجوان

| مشاهده متن کامل بحث + 83141 بازدید | 81 پست
مربی باشگاه منشی مدل نویسنده مستخدم رستوران، هتل، ...

مربی باشگاه؟

واس نوجوان ۱۵ ساله ک هیج سابقه ای  ورزش نداشته

دوستان ممنون میشم اگه واسه حاجت دلم صلوات بفرستید به بن بست خوردم....اللهم صل علی محمد وآل محمد❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2742
بچه ها چرا متوجه نیستید به زیر ۱۸ سال شغل نمیدن و قانونی نیست !!! در ضمن چرا میگید نوجوون والا تو هم ...

دقیقا مشکل من هم همینه . به منه دختره 15 ساله همه یا یه جوری نکاه میکنن که تو خیلی بچه ای و هنوز به سن کار کردن نرسیدی و یه سِری دیگه فک میکنن که منی که دارم کار میکنن یا فکر دزدی تو سرمه یا یه چیزه دیگه 

اصلا یه وضعی😂

الان که دیگه تابستون تموم شد. اگه درس خون نیستی برو سرکار.اونم یه کاری که هنری چیزی یاد بگیری مثل ارایشگری. اگه درس خونی رو درسات تمرکز کن سال دیگه تابستون مهدای اطرافوسربزن ببین به عنوان کمک مربی یا اگه زبانت خوبه مربی زبان میگیرنت یا نه.

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش ۸۲/۹، وزن فعلی 81/3, وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳
الان که دیگه تابستون تموم شد. اگه درس خون نیستی برو سرکار.اونم یه کاری که هنری چیزی یاد بگیری مثل ار ...

درس خون هستم ولی به کار کردن هم علاقه دارم به دو دلیل 

1_پول

2_مستقل شدن و کمتر گیر دادن پدر و مادر

2740
درس خون هستم ولی به کار کردن هم علاقه دارم به دو دلیل  1_پول 2_مستقل شدن و کمتر گیر دادن پدر ...

درس خوندن تو دوره دبیرستان نمیشه با کار کردن همزمان باشه. به اینده ت صدمه میزنه. الان باید تمرکزتو بذاری روی ورود به دانشگاه بعدش زمان برای کار کردن زیاده. بهش میگن سرمایه گذاری. الان سختی به خودت میدی یه عمر ثمره شو می بینی. 

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش ۸۲/۹، وزن فعلی 81/3, وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳

کارای هنریم میتونی انجام بدی و بزاری برای فروش درامدی کسب کنی. میتونی بری دوره چرم دوزی یادبگیری با تل و گل سرو... درست کنی. سنت کمه عزیزم اگرم میخوای غیر از این کارا رو انجام بدی جایی برو امن باشه جامعه خوب نیست. 

2706