2737
2734
عنوان

یک جمله از سیاست زنانه ای که یاد گرفتی رو بنویس

| مشاهده متن کامل بحث + 202410 بازدید | 2450 پست
شما مثل اینکه قوم پاچه پاره نیستن خانواده شوهرت این کارا جواب نمیدت اینکارو دفعه قبل کردم دو هفته بع ...

گلم اگه اینجوریه که خوششون میاد پسرشون خونه شماباشه اونجانره چراعروسی نمیگرن برین سرخونه زندگی خودتون؟

گلم اگه اینجوریه که خوششون میاد پسرشون خونه شماباشه اونجانره چراعروسی نمیگرن برین سرخونه زندگی خودتو ...

پول خرج نمیکنن دلشوون نمیاد برای ما خرج کنن اگه هم میخوای بگی خود شوهرت باید بگیره بگم که کارش با پدرش یکیه و هزار پول دستش ندادن این همه سال و برا خودشون خرج میکنن حسابی

لطفا درخواست دوستی ندید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میخوای قوی بشی حتی از مردها قوی تر ،زنانگی یاد بگیر .. تاپیکمم کل تجربیاتم را نوشتم .الان یه خانم ب ...

دوستت دارم 

مامان شدنت هم مبارک عزیز دل

اگر به شما بگویم ده سال بعد زندگی شما دقیق مثه امروز است بعید است زیاد خوشحال شوید  پس چرا تا این حد از تغییر میترسید؟  
پول خرج نمیکنن دلشوون نمیاد برای ما خرج کنن اگه هم میخوای بگی خود شوهرت باید بگیره بگم که کارش با پد ...

میفهمم چی میگی,منم دوسال نامزدبودم پدرشوهرم یه گرون خرج نکرد نامرد,همشم برا دخالت وخوردن آماده بود نه فقط اون که هشت تا خواهرشوهرامم همینطور,تااینکه بعد دوسااال به زور واجبار عروسی گرفتیم خودمون گفتیم یه ماه عسل بریم وتموم ولی خواهرشوهروپدرشوهرخان هااا مخالفت کردن, یه عروسی کوچیک گرفتیم اونم همش باپول شوهرم,انشالله شمام به زودی برین سرخونه زندگی تون راحت میشین بخدادوران نامزدی سخته

2731
میخوای قوی بشی حتی از مردها قوی تر ،زنانگی یاد بگیر .. تاپیکمم کل تجربیاتم را نوشتم .الان یه خانم ب ...

خانم گرانبها من مشکل دارم به راهنماییات احتیاج دارم🤦‍♀️

ای وای از اون روز که سنگم طلا شه..... کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙#سیاوش_شمشیری

خیلی تاپیک کسل کننده تکراری بود. بیشتر حرفات عین هم بود فقط کلمات رو طوردیگ ای بیان مرده بودی

اینارو ک من خیلی خیلی بهتربلدم. حیف وقتم واقعا .چیز خاصـی نبود

🌹وَ خُدایے ڪِ بِ شِــــدَتْ ڪــٰافــــیٖستْ🌹
2738
بنظر من اینقد از خانوادش یه جور سیاست مندانه بد بگین وایراداشونو بگید تا شوهرتونم باور کنه ک واقعاوا ...

عزیزم میشه منو راهنمایی کنی؟؟

شوهرم هرروز میره خونه مامانش اوناهم در مورد کارش خیلی حرف بهش میزنن و به اصطلاح پرش میکنن...

نمیدونم چیکار کنم ک هرروز نره.یا مثلا پشت سرم پشتم‌باشه اگه حرفی در موردم زدن😔چموری بدی خانوادشو بگم 

مادر که نباشی بوی تن هر نوزادی برایت رایحه بهترین عطر دنیا را دارد. مادر که نباشی لبخند شیرین هر کودکی را که می‌بینی آتشی در دلت بر پا می‌شود و قهقهه خنده هر طفلی تو را تا سرحد جنون می‌کشاند اما تو مجبوری با وجود آتشی که در دلت برپاست با سرکوب تمام احساساتت خود را بی‌اعتنا نشان دهی و به لبخند کمرنگی که به صورتش می‌زنی بسنده کنی.مادر که نباشی انگار تمام ساعات روز و شبت یک رنگ دارد و تمام در و دیوار خانه‌ات برایت خاکستری است. مادر که نباشی رویاپرداز خوبی می‌شوی که در تمام ساعات روز می‌توانی رویای در آغوش گرفتن، بوسیدن، قصه گفتن و قدم زدن با کودک خیالیت را در ذهن بپرورانی و مادر که نباشی فقط می‌توانی سر بر سجده بگذاری و بگویی خدایا شکر.    ❤ خواهش میکنم باحیوانات مهربان باشید❤                       

شنوندگان عزیز لطفا توجه فرمایید

من زیرکانه ترین و با سیاست و کاربردی ترین کاری که تو زندگی یاد گرفتم اینه کهههه

شامپو بچه و صابون بچه مارک خوب و گرون میگیرم برا پوست و موی خودم بعدم به همسری میگم استفاده نکن مال بچه است🤣🤣🤣🤣

خدا جونم مراقب دلخوشیام باشیآ💋
شنوندگان عزیز لطفا توجه فرمایید من زیرکانه ترین و با سیاست و کاربردی ترین کاری که تو زندگی یاد گرفت ...

خخخ چه زرنگ 😐😂

منم از وقتی صورتمو با شامپو بچه فیروز میشورم جوشام کمترشدن گوش شیطون کر 

هیچ چیز همیشگی نیس 🤍
عصبی بوده یه چیزی گفته به دل نگیر,گلم نمیدونم چرا دلم خیلی میخاد کمکت کنه اخه یادخودم افتادم ,نه من ...

عزیزم حدودا ۸۰ درصد دعواهامون کم شده .میدونی چیه مثل زن ۷۰ ساله حرف میزنه شوهرم .از مادرش و پدرش یاد گرفته .بخدا صدبار از اول بهم گفت تو سیاست نداری .شوهرم میگف خواهرم و مادرم گفتن بی سیاست .آخه من که همش سرم تو کتاب بود بخدا جز صداقت هیچی بلد نبودم ....

نه سعی کن که گله نکنی چون حرف حرف میاره وبعضی آدمارو فقط باید به خدا واگذار کرد تاخودش جوابشو بده چو ...

خاک توسر مادرشوهرم انقد اون جلو همه حرف منو زده زن دایییشم یاد گرفته .والله من خیلییییی سرترم از اونا خیلییی

2706