2737
2739
عنوان

یک جمله از سیاست زنانه ای که یاد گرفتی رو بنویس

| مشاهده متن کامل بحث + 202370 بازدید | 2450 پست

[QUOTE=101536263]به نطرت چرا اینطوری میشه؟[/QUOTE

مشکل از ریشس از بس ک هیچ کس روحرفش حرف نزده و تو خانواده خودش همه بحرفشن منم مجبورم مص اونا باشم وگرنه زندگیم جهنم میشع خانوادش خعلی روش حساسن دقیقا مص یه بچه پنج ساله میمونه همش باید بهش محبت کنی اخرشم حرف حرف خودشه...

ما خار داریم نزدیک نشوید✋
عزیزم من تاپیکت رو خوندم عالی بود  ادامه داره؟ یا فقط همینا بود؟

خوشحالم مفید بوده🥰

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زن داداش من این کارو میکنه و ضمن اینکه هممون میگیم دروغگو. خودشو از چشم ما حسابی انداخته

لابد تیغش زدید مجبوره دروغ بگه 

دروغگو شناخته بشی بهترازینکه زندگیتوببازی 

میشه خصوصی بهت پیام بدم؟ منم خیلی مردانه ام با لباس های نامناسب

راستش چون باردار شدم حس تایپ کردن ندارم😁😁😁 

خصوصی پیامها زیاده و فرصت و همت  جوابش را نداشتم متاسفانه .درخواست دوستی تون را قبول کردم .ایشاله همت کنم تایپ کنم جواب ها رو 😊

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
2731
انقد بش محبت کردم ک الان شدم برده حلقه ب گوشش فقط واس این ک نره سمت کسه دیگه😔

نه دیگه محبت یه لبه این شمشیره

محبت زیاد بی درو پیکر هم مثه همه چیزای افراطی آفت میاره

زندگی خودش یه معامله است دکتر فردوسی پورم همینو میگفت

کفه های ترازو رو بسنج جوری با تدبیر تنظیمش کن که اونقدری که محبت میریزی چیزای دیگه تو اون کفه بگیری وگرنه خسته کننده میشه زندگی

لبه های دیگه این شمشیرم جز محبت، جذبه و تدبیره. خصوصا تدبیر 

چون اخم و جذبه فلفل کاره و زیادش خوب نیس

هر وقت دیدی زیادی داری برد بهش میدی، نوبت پر کردن کفه های خواست و لذت و بهره خودته

هميشه وقتي ميريد خونه مادرشوهر به خودتون احترام بزاريد 

مثلا واسه خودتون تو بهترين ظرفا غذا بزاريد تو بهترين جا بشينيد و..من اولش يكم زيادي خودماني بودم ديدم اونا بيشتر جوگير شدن...😂😂اين تجربه منه

خدایا هزار بار شکرت
2738
عزیزم حتما وقتی حقیقت و بهتون گفته واکنش نشون دادین بهش .واسه اونه حتما قایم میکنه میترسه از واکنش ش ...

کلا از اول همینجوری بود ینی فک کنم اصلا ذاتیه چون مامانشم همینطوریه... منم هروقت ک میفهمم بم دروغ گفته کلی باش دعوا میکنم و بش میگم دروغگو

هميشه وقتي ميريد خونه مادرشوهر به خودتون احترام بزاريد  مثلا واسه خودتون تو بهترين ظرفا غذا بز ...

آفریاین خیلی درسته

بخودت احترام بذار و بدون خرد کردن دیگران نشون بده جایگاه درست همونه که با خودت معامله میکنی

اما از مهربونیتم دریغ نکن.

بچه ها جوابی به ذهنتون نرسید من بنظرتون چکارکنم دیدمشون

هیچی به روی خودت نیار خیلی راحت و صمیمی باهاشون احوال پرسی کن به روت هم آوردن حرف تو حرف بیار خودتو برن به کوچه علی چپ

لا حول و لا قوة الا بالله العلى العظیم 
بچه ها لطفا بگید چجوری کاری کنیم ک مهمون میاد شوهرمم کمکم کنه

ازش خواهش کن که مهمون میاد بهت کمک کنه و بگو تنهایی خسته میشی و نمیرسی بعد بگو واقعا زشته جلوی مردهای نامحرم همسرت دولا راست بشه چه جوری غیرتت قبول میکنه بعد هم همیشه نصف کارهارو بذار بمونه دقیقه نود خودش میبینی کارها مونده مجبووور میشه بخاطر اینکه آبروتون نره کمک کنه بعد از اونم تقسیم کار کنید بگو کارهای تو آشپزخونه با من من دیگه کاری با پذیرایی ندارم اون به عهده تو کم کم عادت میکنه

2706