2733
2734
عنوان

یک جمله از سیاست زنانه ای که یاد گرفتی رو بنویس

| مشاهده متن کامل بحث + 202370 بازدید | 2450 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به قوم شوهر زیاد رو ندید پروووو میشن میشینن سرتون دیدم ک میگم 

شمارش معکوس برای لمس دستای کوچولوت 😍😍😍😍😍😍😍😍 یه سال شد که منتظرتم کوچولو خدایا دامن هرکی که منتظره سبزشه💚💚💚
2728
عزیزم این همه سیاست اینجا گفته شد.با پنبه سر ببر.بگو دیشب خواب مامانت دیدم خیلی ناراحت بود همش اشک م ...

عزیزم فک کنم خوب نخوندی مادرش اصلا براش مهم نیست حس مادرانه نداره زندگیش مثل دخترای مجرده زیادم محل شوهرم نمیذاره از منم خوشش نمیاد دعوا هم سر منه

لطفا درخواست دوستی ندید

خانم‌ها دقت کنید یکی از قالبهای کلامی که برای مردان خوشایند نیست و اقتدار او را خدشه‌دار می‌کند دستوری و تحکّمی حرف زدن است.

بهترین کار‌ این است جملات امری یا دستوری خود را به مشورت و نظر خواهی تبدیل کنید.

مثلا بجای اینکه به مردتان بگویید: کمد رو بذار این طرف اتاق! بگویید: نظرت چیه کمد رو بذاریم اینجا؟ کلمه‌ی نظرت چیه و امثال آن را فراموش نکنید.

به نی نی سایت اومدم فقط به این نیت که خانم های نمیتونن دل همسرشون بدست بیارن کمک کنم فقط همین
2738
بله برای خونه گرفتن

من یه همچین موردیو ازنزدیک تجربه کردم، البته خودم مجردم 

میدونی آقا یی که من میگم هم وابستگی مالی داشتن، یعنی یه جورایی با خونوادش شریک بود البته نه رسمی! بخاطر مثبت اندیشی بیش آز حد پسره و وابستگی بخاطر خونه باهاشون راه میومد؛ ولی همین خونواده تا یه ذره شرایط باب میلشون نبود زیرپاشو خالی کردن؛ اونم ب زور تونست خودشو جمع کنه ولی دیگه ازاون سادگی خبری نیست 

اما همچنان خونوادشو برای جلوی خونواده زنش میخاد هااا 

واینکه به پذیرایی ادامه نده همون جوری که خودتم نگرانشی؛چون عادت میشه

به شما احترام می گذارم چون خودم محترم هستم 
خیلی بده  الان هم که سن و سالی از مامانم گذشته و خودش هم میدونه کار درستی نمی کنه ولی عادت شده ...

آره حتما

💕فدای سرت  اگر آنچه میخواستی نشد. اگر چرخ دنیابا چرختو نمیچرخد .تو چایت را بنوش☕روی ایوان خانه مادربزرگت بنشین و با او گپ بزن.میتوانی غرور را کنار بگذاری و عشق زندگیت را به یک شام دونفره دعوت کنی.❤️برای پرنده ها🕊️ دانه بریزی و بعد، از دیدن نوک زدن آنها به دانه های گندم🌾 لذت ببری.میشود دقایقی را برای مادرت ❤️کنار بگذاری و چند لحظه را در آغوش او سپری کنی میبینی که چقدر آرام بخش است.میشود از زندگی لذت برد .میشود از ثانیه ها 🕰️نهایت استفاده را کرد.مگر چقدر عمر میکنیم که بخواهیم آن را هم صرف سروکله زدن با این و آن بکنیم و از شکل راه رفتن همراهمان تا آبی بودن رنگ آسمانو گردی زمین 🌏ایراد بگیریم چه خوب میشد اگر میتوانستیم به زمین و زمان گیر ندهیم و سخت نگیریم.خوب میشد اگر زندگی میکردیم نه فقط نفس  میکشیدیم !😍😊
2706