2733
2734
عنوان

یک جمله از سیاست زنانه ای که یاد گرفتی رو بنویس

| مشاهده متن کامل بحث + 202370 بازدید | 2450 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جفتتون عین همید گوزوها😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

😂😂😂😂👌🏻

امیدوارم شادی تو زندگیتون باشه همیشه،آنجا ک راه  نیست خدا برایت راه میگشاید ،ک جبران تمام سختی هایی ک کشیدی بشه،خدایا شکرت🌼میدونم همیشه پشتمی و به موقعه ب دادم میرسی
2731
من معنی این ضرب المثل رونفهمیدم که گشنه ای آب نخور

ینی قناعت نکن  .ینی گشنه ای غذابخور برای شوهرت قناعت نکن . اب نخور بجای غذا

🌹وَ خُدایے ڪِ بِ شِــــدَتْ ڪــٰافــــیٖستْ🌹
وا ینی چی .؟ تو ب شوهرت اعتراض کردی تاحالا؟  بهش بگو .بگو چرا توباید بدی اونا حقوق دارن تو بفک ...

نه زیاد ولخرجم نه قناعت میکنم،ولی پس اندازم میکنم... ولی وقتی بیرونه زنگ میزنن که بیا یا پولو بریز بعد که میاد خونه دیگه کار از کار گذشته هر چقدم من بهش بگم بدتر دوست داره کارشو تکرار کنه... 

💕فدای سرت  اگر آنچه میخواستی نشد. اگر چرخ دنیابا چرختو نمیچرخد .تو چایت را بنوش☕روی ایوان خانه مادربزرگت بنشین و با او گپ بزن.میتوانی غرور را کنار بگذاری و عشق زندگیت را به یک شام دونفره دعوت کنی.❤️برای پرنده ها🕊️ دانه بریزی و بعد، از دیدن نوک زدن آنها به دانه های گندم🌾 لذت ببری.میشود دقایقی را برای مادرت ❤️کنار بگذاری و چند لحظه را در آغوش او سپری کنی میبینی که چقدر آرام بخش است.میشود از زندگی لذت برد .میشود از ثانیه ها 🕰️نهایت استفاده را کرد.مگر چقدر عمر میکنیم که بخواهیم آن را هم صرف سروکله زدن با این و آن بکنیم و از شکل راه رفتن همراهمان تا آبی بودن رنگ آسمانو گردی زمین 🌏ایراد بگیریم چه خوب میشد اگر میتوانستیم به زمین و زمان گیر ندهیم و سخت نگیریم.خوب میشد اگر زندگی میکردیم نه فقط نفس  میکشیدیم !😍😊
2738
نه زیاد ولخرجم نه قناعت میکنم،ولی پس اندازم میکنم... ولی وقتی بیرونه زنگ میزنن که بیا یا پولو بریز ب ...

عزیزم تا توانایی داری ازش پول بگیر 

اخ اخ نگو شوهر من ایتطور بود تازه ازدواج کرده بودیم اول رفت واسه دادشش لباس خرید بعد اومد منو برد خر ...

چیکار کردی راه حلی چیزی نداری با سياست پیش بریم 

💕فدای سرت  اگر آنچه میخواستی نشد. اگر چرخ دنیابا چرختو نمیچرخد .تو چایت را بنوش☕روی ایوان خانه مادربزرگت بنشین و با او گپ بزن.میتوانی غرور را کنار بگذاری و عشق زندگیت را به یک شام دونفره دعوت کنی.❤️برای پرنده ها🕊️ دانه بریزی و بعد، از دیدن نوک زدن آنها به دانه های گندم🌾 لذت ببری.میشود دقایقی را برای مادرت ❤️کنار بگذاری و چند لحظه را در آغوش او سپری کنی میبینی که چقدر آرام بخش است.میشود از زندگی لذت برد .میشود از ثانیه ها 🕰️نهایت استفاده را کرد.مگر چقدر عمر میکنیم که بخواهیم آن را هم صرف سروکله زدن با این و آن بکنیم و از شکل راه رفتن همراهمان تا آبی بودن رنگ آسمانو گردی زمین 🌏ایراد بگیریم چه خوب میشد اگر میتوانستیم به زمین و زمان گیر ندهیم و سخت نگیریم.خوب میشد اگر زندگی میکردیم نه فقط نفس  میکشیدیم !😍😊
میشه بیشترتوضیح بدی

۳سال فیلمو چحوری توضیح بدم

خرم سلطان خیلی سیاست داشت همیشه جلوی شوهرش با ناز عشوه حرف میزد یا اگ درخواستی داشت با سیاست ازش میخاست . جلوی شوهرش حتی اگ مخالف بود میگفت چشم باز پشت سر کار خودشو میکرد .اصلابد خانواده شوهرشو نمیگفت جلوشوهرش . 

2706