2737
2739
اصلا همچين ادمي ارزش حتي فكر كردن هم نداره.ولش كن بذار بره شرش كم شه.خودتو الكي پير وشكسته ي مرداي ا ...

ولش کردم.دیگه از جلوی چشام افتاده.منتها تو ی محله هستیم همدیگرو ی وقتایی میبینیم.چند وقت پیش عمدا با دختره ااومده بود بازار که من با هم ببینمشون منم برگشتم بهش گفتم چه احساسی داره دست هرزه ها رو میگیری گفتش کی گفته هرزس گفتم خودت همون موقعی که با داداشت بود دیگه هیچی نگفت

❤لطفا برای قبولی خواهرم در ازمون ی صلوات بفرستین❤
ولش کردم.دیگه از جلوی چشام افتاده.منتها تو ی محله هستیم همدیگرو ی وقتایی میبینیم.چند وقت پیش عمدا با ...

هی بهش میگی فک میکنه چقددتحفه بوده هیچی نگو انگار اصلا نمیشناسیشون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ولش کردم.دیگه از جلوی چشام افتاده.منتها تو ی محله هستیم همدیگرو ی وقتایی میبینیم.چند وقت پیش عمدا با ...

هركي بدي كنه پاشو ميخوره شك نكن روزي پشيمون ميشه از كرده ي خودش كه ديگه ديره.انشاالله يكي صد برابر بهتر بياد تو زندگيت كه عاشقت باشه و عاشقش باشي .واسه منم دعا كن 

2728
هی بهش میگی فک میکنه چقددتحفه بوده هیچی نگو انگار اصلا نمیشناسیشون

اره بعدش خودم پشیمان شدم که چرا باهاش حرف زدم باید کم محلش میکردم 

هركي بدي كنه پاشو ميخوره شك نكن روزي پشيمون ميشه از كرده ي خودش كه ديگه ديره.انشاالله يكي صد برابر ب ...

چشم عزیزم حتما واست دعا میکنم.

مرسی از دعای خوبی که واسم کردی

بقول پسر خالش میگفت تو ضرر نکردی شایان ضرر کرد که دیگه هیچوقت عین تو رو پیدا نمیکنه

2738
2706