2737
2734
عنوان

تو خونه اسپری فلفل زدم

930 بازدید | 20 پست

تو لباس شوهرم اسپری سیاه رنگ دیدم ازش زدم دیدم روش شکل فلفل هست فهمیدم اسپری فلفله,حامله هم هستم بچه ۳ساله هم تو خونه دارم با پسرم افتادیم رو سرفه کردن,کلی هم بالا اورد,حالا دو تامون بهتر شدیم میگم من که باردارم برا بچم ضرر نداره?

بابا دلتنگتم....

واسه چي زدي اخه؟؟؟؟عجبا

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

چند تا سیگار اتیش بزن سریع دودشو پخش کن تو خونت

اب اصلا بهیچوجه نزنیا دیگه اتیش میگیره از سوزشش

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....
سیگار از کجا بیارم این وقت شب?

ی جعبه کفش اتیش بزن بزار دودش پر بشه تو خونت

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....
2738

مگه بچه ای باید همه چیو امتحان کنی ....حتما باید بت بگن نکن؟دست نزن؟؟چ کاریه وقتی نمیدونی چیه اخه

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍
وااااااا,

والا گناه داره بچه کوچیک و نینی تو دلیت .بیشتر مواظب باش 

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍
وااااااا,

اگه مستقیما روی پوستت و چشم و صورتت اسپری نشده جای نگرانی نیست و در حد یه پیس خیلی نیست.اما لباسهاتون عوض کنید و توی ماشین جدا از لباسهای دیگه بشور.بعد هم لباسشویی رو بدون لباس با درجه بالی آب روشن کن .در و پنجره رو هم اگه میتونی باز بذار دود اسپند هم خوبه.برای اطمینان پوستت رو هم با یه دستمال خشک پاک کن و بعد برو حموم.

2706