2733
2739
عنوان

لاغری با آتریسا^^

957 بازدید | 121 پست

سلامممم

من تصمیم گرفتم از فردا رژیم بگیرم و خیلی جدی ورزش رو شروع کنم

هرکس که میخواد با من شروع کنه جواب این چند تا سوال رو بنویسه در پست اولی که میذاره^^

(خواهشا قبل از اینکه پست رو بذارید و وارد چالش بشید

خیلی جدی فکر کنید

اگر قراره بهونه بیارید و از زیر کار‌ در برید اعلام آمادگی نکنید.)

💫سوال ها:

۱-دلیل اینکه میخواید لاغر بشید

۲-هدفتون

۳-وزن الان

۴-وزن هدف

۵-کارهایی ک میخواید برای رسیدن به هدفتون انجام بدید

*لطفا قبل از شروع چالش از خودتون عکس بندازید و سایز خودتون رو بگیرید تا بتونید مقایسه کنید قبل و بعد رو

هر روز تو این تاپیک گزارش کار بنویسیم و به هم انگیزه بدیم و همدیگرو برای رسیدن به وزن هدف کمک کنیم

اول مهر سایز ها و مقدار کاهش وزن و هرکس دوست داشت عکس قبل و بعد رو اینجا میذاریم

پیش به سوی سلامتی و تناسب اندام💪🏻💃🏻

آخر بدمَد صبح امید از شب من... ——> بعد از چند سال اومدم بگم که بالاخره دمید! جوری که هیچوقت فکرشو نمیکردم

من ازسایز۵۰رسیدم به۴۶از وزن ۹۱رسیدم به ۸۳😊

برای سلامتی مادرم صلوات ❤مـادران پاکنـد، همچـون یـاسهاگـوهـرانـی ، بهتـر از المـاسهاقلبشان دشتی ز مهـر و عاطفهروحشان لبریز از، احسـاسـها.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من ازسایز۵۰رسیدم به۴۶از وزن ۹۱رسیدم به ۸۳😊

با چه‌روشی عزیزم؟

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه
من ازسایز۵۲رسیدم به ۳۸  ۹۲کیلوبودم الان ۶۰ام

آفرین توچندوقت؟من تودوماهونیم

برای سلامتی مادرم صلوات ❤مـادران پاکنـد، همچـون یـاسهاگـوهـرانـی ، بهتـر از المـاسهاقلبشان دشتی ز مهـر و عاطفهروحشان لبریز از، احسـاسـها.
2738

من بعد بارداری‌ها انصافه وزن بدی دارم یعنی درشت شدم میخوام طرف و خوش هیکل بشم لباس‌های قدیمم و بپوشم و اعتماد بنفس داشته باشم. وزنم الان هفتاد میخوام پنجاه و پنج بشم با قد 160.بیماری گوارشی دارم و هرچیزی نباید مصزف کنم مشکل در رژیم گرفتن و مصرف فیبر دارم. کمممممممممممک

من ازسایز۵۲رسیدم به ۳۸  ۹۲کیلوبودم الان ۶۰ام

خوش بحالت اگه سایزت ۳۸ عه دیگه واسه چی میخوای بازم وزن کم کنی

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه
با چه‌روشی عزیزم؟

بشقاب کوچیک و ورزش کردن عزیزم 

من بچه شیر میدم.البته به غذا خوردن‌افتاده.یازده ماهشه

منم بچه شیرمیدم یکسالشه 

2706