2733
2739
عنوان

بچه هاحالم خيلي بد

1998 بازدید | 165 پست

سلام  من يه هفته است قهراومدم خونه مامانم مقصرم شوهرم بوداماازش هيچ خبري نيست منم خجالت ميكشم من بادوتابچه اومدم هوارشدم سرمادرم مادرم يه حقوق كمي داره من بچه هام شلوغن اذيت ميكنن خيلي شرمنده ميشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم خب وقتی قصد جدی نداری دوتا بچه هم داری بچه هاتم شلوغن مامانتم اینجوریه اوضاعش چرا رفتی کلا؟؟من جای تو بودم اینجور وقتا یا کلا از خونه ام نمیرفتم بیرون یا اگه رفتم میرفتم خونه مادرشوهرم تا بچه هام اونو اذیت کنن و خرج بندازم گردنش تا مجبور بشه به پسرش بگه بیاد عذرخواهی کنه 

یه زن خوب همیشه کنارت میمونه!!!!!!مهم نیس چقد بهش دروغ بگی😒😒😒😒بهش خیانت کنی😒😒😒😒😒یا دورش بزنی!!!!!!😒😒😒😒فقط نکته ای که هس اون مامانته نه ما😂😂😂😂😂😂😂😂تموم شد بالاخره تموم شد😍😍😍😍😍من تونستم و خدا کمکم کرد هم طلاقمو گرفتم هم حضانت پسرم رو💪💪این شد معجزه برام و تاپیکی که قراربود بزنم هم زدم😍😍
عزیزم کاش وقتی قهر میکنی خودت از خونه نزنی بیرون. خواستی شوهرتو بیرون کن ولی خودت نمون بیرون.

شوهرم كلي كتكم زدمجبورشدم برم بعدم دوباره حمله كردخونه مادرم من وزدزوركي بردخونه به مادرم بي احترامي كردچاره اي نداشتم

2740
شوهرم كلي كتكم زدمجبورشدم برم بعدم دوباره حمله كردخونه مادرم من وزدزوركي بردخونه به مادرم بي احترامي ...

اثار کتک نمونده که بری پزشکی قانونی؟ گواهی چیزی دستت باشه خوبه ها. حداقل میترسونیش

شوهرم كلي كتكم زدمجبورشدم برم بعدم دوباره حمله كردخونه مادرم من وزدزوركي بردخونه به مادرم بي احترامي ...

اخه مرگش چیه انقدمیزنتت (ببخش استاتراعصابم خوردشد)

شیلا دختری زیبا،مهربون،توانا،پرانرژی،شاد،سختکوش  
بزن تو سرشاااااا

هی خواهر چی بگم با یه بچه اینم بگم شر میشه

یه بار خودنه جاریم بودیم شوهرم تحریک شد با پرو پاچه ی جاریم 

نمیتونم باهاش زندگی کنم اما با یه بچه و خونواده ایی ک پشتم نیستن مجبورم

2706