2737
2739

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
تاریخ لقاح و متولد چندی بگو از جدول چینی بگم فردا رفتی ریپلا کنمنو بگو درست بوده یا غلط

میشه برا منم بگی؟

خدایا ازت ممنونم که هیچوقت پشتمونو خالی نمیکنی بابت تمام نعمتات شکر😢برا نی نیم دعا کنین سالم باشه😟
عه واسه چی سزارین؟؟

نه برای شما رو پرسیدم که سزارین هستید؟اخه گفتید ۸اردیبهشت آخرین پری شما بوده واسه من ۱۴اردیبهشت به شما زایمان گفته ۱۹دی به من ۱۷بهمن همش ۶روز فاصله پری بینمونه واسه همین پرسیدم

❤ما شاء الله لاحول ولا قوه الا باالله العلی عظیم💜💙💛
2738

منم فردا میرم آنامولی دکترت نوشته برات یا خودت میخای بری؟ 

من ک ۱۲ هفته و ۱۴ هفته بهم گفتن دختره. امروز دکترم صدای قلبش شنید گفت پسره از بس شیطونه. فردا معلوم میشه چیه😍

فقط 25 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با وجود آیودی مسی باردار شدم .دکتر نتونست ایودی رو در بیاره الان همزمان ایودی و جنین کنار هم هستن دعا کنید برام سالم به دنیا بیاد نی نیم🥺

عزیزان میشه ازتون بپرسم هفته پنجم چه علائمی داشتید من حالت تهوع اصلا ندارم فقط از صبح که بیدار میشم تا ظهر حالت سستی و خستگی و تپش قلب دارم ولی بعد از ظهر حل میشه در حال حاظر تنها علامتی که دارم پریود نشدنم و درد خفیف زیر دلمه  میشه بگید آیا حامله ام یا نه

منم فردا میرم آنامولی دکترت نوشته برات یا خودت میخای بری؟  من ک ۱۲ هفته و ۱۴ هفته بهم گفتن دخت ...

من امروز رفتم انومالی یه دخمل طلا دارم قربوونش برم😍😍

دخترقشنگم بی صبرانه منتظر بغل کردنتم
2706