2737
2734

قبلا يه خاستگار داشتم ك زياد شرايطش اوكي نبود با چند برخورد متوجه شدم و تموم سد 

سر اون قبلي از اول بهشون گفتم خونمو كردن تو شيشه 

هر وقت سر گوشي ميرفتم ميگفتن فلانيه

يا تلفن ميزد مامانم گوش تيز ميكرد بالا سرم وايميستاد ببينه ما چي ميگي 

بيرون رفتنم ك هيچي هي ميگفت من ميام باهات يبارم گفتم بيا اومد پسره بدبخت از خجالت حرف نميزد دفعه بعدم خودم رفتم هي زنگ پشت زنگ اخرم پا شدم اومدم و ديگم نرفتم 

خدا ميدونه چقد بهم استرس ميدادن  اينو بگو اونو بگو اينجوري كن اونجوري كن 

حالا اونو ك چون خودم خوشم نيومد و كار درست حسابي نداشت بهم خورد

الان همكارم يه از اقوامشو معرفي كرده كارش عاليه 

خانوداشونم خوبن 

يكم تحقيق كردم تو محيط كارش ( خواهر دوستم اتفاقي همكارش درومد) كلي ازش تعريف كرد 

خانواده تحصيل كرده و خوبين 

حالا ميترسم بهشون بگم واقعاا ميترسم 

مطمئنم اگه بگم وضعيت مالي خودمون و اينارو بهونه ميكنن ردش ميكنن ( وضع ماليمون بد نيس در اينده تازه بهترم ميشه صد در صد) 

خودمم شاغلم ميتونم تو هزينه ها كمك كنم

خلاصه نميدونم چيكار كنم !!!!! 

😞😞😞😞😞 

٢٥ سالمه 

سنمم كم نيس

خدايااا دوست دارم واسه هرچي ك بخشيدي هميشه اين تو هستي ك ازم حالم رو پرسيدي

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بگو  به گیرای الکی هم اعتنا نکن

اینکه دوست داشتنیم تقصیر من نیست خوش شانسیه توئه 😎 یک جذاب مغرور آزاد،  از اونا که تیپهای سنگین و خاصی میزنن 👔ادکلن خاص،سوار ماشین مشکیشون میشن و ساعت 1 شب به بعد تنها تو خیابونا رانندگی میکنن 🚗 در حالی که یه آهنگ خاصو 100 بار گوش میکنن، همونایی که تنها کافه و رستوران میرن... شبا تنهایی قدم می زنن، از دورکه نگاشون میکنی ابروهاشون گره خورده تو هم... همش فکر میکنن، ولی وقتی نزدیک میری و باهاشون صحبت میکنی با نگاه و آرامش خاصی باهات حرف میزنن ! ازاونا که بهترین آدما برا درد و دلن، همونایی که راجبه همه چیز اطلاعات دارن و نگفته می‌فهمن، از اون جذابایی که خیلی سخت اعتماد میکنن ! اگه بهشون دروغ بگی ، سعی نمیکنن ثابت کنن و مچ بگیرن، بلکه...یه لبخند کوچیک با چشای خمار میزنن و آروم پا میشن و میرن...
2738

احتمالا دليلش اينه كه تا الان دختر مامان بودي،

از الان ببعد خانم مستقل شو از نظر فكري از نظر كار و شغل از نظر ايده و نظر دادن تا ديگران هم رو حرفت حساب كنن و بهترآزادي عمل بدن

احتمالا دليلش اينه كه تا الان دختر مامان بودي، از الان ببعد خانم مستقل شو از نظر فكري از نظر ك ...

نه من يه خواهر دوقلو دارم چند وقت ديگه عروسيشه ميگه اون ك رفت بعد از دو سه سال تو برو 

ولي هميشه ك موقعيت خوب نيست  

از نظر مالي ميدونم مشكلي ندارن 

ميخواد اساس خونه خودشو عوض كنه 

انگار اساس واجب تر از منه

خب با اولی دوست بودی یا خواستگارت بود؟

نه خاستگار بود خواهرش معرفي كرده بود ولي تو دوره اشنايي فهميدم تفاهم نداريم 

ب مظرم شرایطش خوبه ازدواج کن....ینی چی این کارا اخه با مادرت حرف بزن 

خيلي باهاش حرف ميزدم ديگه الان ميترسم بگم اين يكيو

نه من يه خواهر دوقلو دارم چند وقت ديگه عروسيشه ميگه اون ك رفت بعد از دو سه سال تو برو  ولي همي ...

تو هم اصلا قبول نكن، بهش بگو باشه تا بيان خواستگاري و بله برون و نامزدي و عقد يه چند وقتي هم عقد بمونيم خودش ميشه ٢ سال. ولي اگه موقعيت خوبيه بخاطر مامان و بقيه از دستش نده

نه جديي پرسيدم. شايد مادرت بلد نيست چطور رفتار كنه. يكم باهاش صحبت كن 

نه والا جدي گفتم با خودش ميگه ازدواج كرد كرد نكردم ميمونه ديگه اصلا نگران اينده من نيس

مامان منم اینجوری بود منم خواستگارای خوب و بخاطر این طرز فکرش از دست دادم از رو اجبار با پسری که تو فامیل بود ازدواج کردم اونم انقد تا عروسی اذیت شدم که خدا بدونه.فقط مثل من زود میدون خالی نکن 

خیانت=افتابه اسید   
2706