2733
2739

از اتفاقای قشنگ و رمانتیک و احسااسی زندگیتون بگید...... من با اینکه لحظه های رمانتیک تو زندگیم خیلی بوده امسال روز تولدم یکی بهم گفت ته تقاری فصل بهار.... خییییییلی تو ذهنم موند... شما چی؟؟

نداشتم 😑☹😐🙂

بارونو دوست دارم هنوز 🌧🧡چون تو رو یادم میاره💑حس میکنم پیش منیوقتی که بارون میباره👫🥰بارونو دوست دارم هنوز 💓🌈بدون چتر و سرپناه😓☔وقتی که حرفای دلم 😔🙂💔جا میگیرند توی یه آه🌬🚫

منم خیلی اتفاق افتاده ولی اینو هیچوقت یادم نمیره یه پسره عاشقم بود و تو یه شهر دیگه بود ، بلند شد اومد شهر ما از ساعت ۱۲ظهر تو امامزاده نشسته بود تا ۶ونیم تامن رفتم پیشش ، واقعا هرپسری اینکارو نمیکنه 😍

در جهــان هستـے ،دقیقا همونجـا ڪہ نشستے :یادبگیـر و با اینـ عقیدهـ رشد و تلقے کنـ کـہ *انســــــــان* واقعے باشے ،انسان واقعے بودنـ بہ اینـ معنا نیستــ ڪہ چـادر مشکے سر کنے ،تسبیحـ بگیرے دستتـ و توجامعہ خودتو بہ دیگرانـ اثباتـ کنے ، سحر و شامـ درپیشگاہ الله خمـ و راستـ بشے درصورتے ڪہ معانیشو مورد توجہ قرار ندادے و درڪش براتـ سخت باشہ •••• انسانـ واقعے یعنے :اینقد وجدانـ داشتہ باشے تادلیو نشکنے ، غیبتـ همـ جنستو نکنے ، تهمتـ ناروا نزنے ، قضاوتـ بیجا نکنے ، شبانہ روز زندگیتو بہ دخالتـ درزندگے دیگران نگذرونے ،  زشت روی ، خوشگل روی ،کوتاه و بلندے ، ثروتمند، فقیرے را دیدے بہ تمسخر نگیرے ، دل مظلومیو شاد کنے ،باطنـ و ظاهرتـ یکے باشہ ، کار خیرے میکنے همجا جـــار نزنے ، بخششـ اونمـ بخاطر خدا داشتہ باۺے ، حسدورزے نکنے، بخاطر حرفـ مردمـ زندگے نکنے و....خلاصہ شبـ کہ سرتو میزارے روے بالشتـ راضے باشے ازخودتو وجدانتـ √آره انسانـ واقعے بودنـ یعنے خــدا ازتـ راضے باشہ و خنده رو بہ لباے امامـ زمانمونـ بیارے ❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من شوهرم خیلی سرش شلوغه خیلی ..روز دفاعیه رفتم که شروع کنم دیدم در باز شد اومد تو با دسته گل  ...در صورتیکه اصلا نگفته بود که میاد ...کاملا اشک تو چشمام حلقه زد ..بااینکه من اصلا آدم رمانتیک بازی نیستم 

2740

ی خواستگار داشتم ،خیلی دوسم داشت ،ولی بنا ب دلائلی نمیشد با هم ازدواج کنیم،وقتی جواب نه قطعی رو بهش گفتم ،اشک توی چشماش حدقه زد 😨

گفت حداقل ی عکس از خودت بده تا اخر عمر نگاش کنمنم

منم نمیخواستم عکسم دستش باشه گفتم عکس بهت نمیدم تا راحت تر فراموشم کنی 

رمانتیک نبود ولی غم انگیز بود 😀

برام دعا کنید خدا،به من عزت بده دوستان،تعز من تشا و تذل من تشا  
ای جونم ... بعدش چی شد؟؟

دیگه تامنو دید خیلی خوشحال شد من میخواستم نرم دیدنش چون میترسیدم ولی دلم سوخت رفتم ، بعدش اینقد خجالت میکشیدم و سرم پایین بود اونم مستقیم تو چشام خیره شده بود هی میگف چرااینقد خجالت میکشی ،بعد باهم سلفی گرفتیم و یکساعت پیش هم بودیم تاازهم خداحافظی کردیم ، 

در جهــان هستـے ،دقیقا همونجـا ڪہ نشستے :یادبگیـر و با اینـ عقیدهـ رشد و تلقے کنـ کـہ *انســــــــان* واقعے باشے ،انسان واقعے بودنـ بہ اینـ معنا نیستــ ڪہ چـادر مشکے سر کنے ،تسبیحـ بگیرے دستتـ و توجامعہ خودتو بہ دیگرانـ اثباتـ کنے ، سحر و شامـ درپیشگاہ الله خمـ و راستـ بشے درصورتے ڪہ معانیشو مورد توجہ قرار ندادے و درڪش براتـ سخت باشہ •••• انسانـ واقعے یعنے :اینقد وجدانـ داشتہ باشے تادلیو نشکنے ، غیبتـ همـ جنستو نکنے ، تهمتـ ناروا نزنے ، قضاوتـ بیجا نکنے ، شبانہ روز زندگیتو بہ دخالتـ درزندگے دیگران نگذرونے ،  زشت روی ، خوشگل روی ،کوتاه و بلندے ، ثروتمند، فقیرے را دیدے بہ تمسخر نگیرے ، دل مظلومیو شاد کنے ،باطنـ و ظاهرتـ یکے باشہ ، کار خیرے میکنے همجا جـــار نزنے ، بخششـ اونمـ بخاطر خدا داشتہ باۺے ، حسدورزے نکنے، بخاطر حرفـ مردمـ زندگے نکنے و....خلاصہ شبـ کہ سرتو میزارے روے بالشتـ راضے باشے ازخودتو وجدانتـ √آره انسانـ واقعے بودنـ یعنے خــدا ازتـ راضے باشہ و خنده رو بہ لباے امامـ زمانمونـ بیارے ❤❤❤
2706