2737
2739

رابطه مادرپدرم زیادهوب نیست بابام تتهایی زیادمیره بیرون مثلا یکی ازدوستاش گروه موسیقی داره داعم عروسی میره بابامم باهاش میره خلاصه که رفتارای مامانمم باعث این رفتارای بابام شده که مامانم خیلی بدرفتاری وبدحرف زده ومیزنه که مفصله وطولانی البته هردومقصر.حالا من هزارباربهش گفتم جلوعروس ودامادت بدنگدباعث سرافکندگی وسرکوفت به مابچه هات میشه مخصوصامن که شوهرم دنباله اینه که آتوپیداکنه وبگه بابات اینجوریه چرامن نباشم .امشب رفتم کمک مادرم آخه اسباب کشی داشت مدقع برگشت بابامم رفت عروسی مامانمم جلوشوهرم همیشه بدشومیگه میدونه متنفرم ازاین کارش گفت اینم که یک شب درمیون میره حالابمونین شام من هرشب تا یک ودو تنهام یعنیدمن مردم از خجالت اینم مادره من دارم شوهرم غیر سرکوفت به من چه کمکی میتونه بکنه😩

توکل برخدا❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دشمنی نداره گاهی ادم انقد دلش پره نمیدونه که نباید با هر کسی درد دل کنه.مقصر هم باباتونه با این تعریفا

آدمها را مهم نکنید.همانطور که زیرشان را خط میکشیدبه آنها نشان دهید که بلدید دورشان را هم خط بکشید.آدم ها که مهم شوند دیگر به چشمشان ریز میرسیدبه آنها یادآوری کنید که این خودِ شما بودید که آنها را واردِ عرصه کرده اید تا خودکارهای قرمزتان جوهر دارندشروع کنید خیلی ها را باید پر رنگ تر خط بزنید.(دوست عزیز من ممکنه نظرم باهات فرق کنه ولی دشمنت نیستم. بهم احترام بزاریم در کنار تفاوت عقاید. بهم عشق بدیم دنیا قشنگ تر میشه😘😘😘😘) 
همیشه میگه کاش شوهرتوهم باتوکنه این کارارو تابفهمی 😔دنبال موقعیته تا همش زهرشوبریزه .شماهابودین چیک ...

احتمالا خیلی سرکوفتش میزنی که این حرف رو میزنه .یه کم موقع درددکردنش همراهیش کن‌دیگه اینجوری بهت نمیگه

آدمها را مهم نکنید.همانطور که زیرشان را خط میکشیدبه آنها نشان دهید که بلدید دورشان را هم خط بکشید.آدم ها که مهم شوند دیگر به چشمشان ریز میرسیدبه آنها یادآوری کنید که این خودِ شما بودید که آنها را واردِ عرصه کرده اید تا خودکارهای قرمزتان جوهر دارندشروع کنید خیلی ها را باید پر رنگ تر خط بزنید.(دوست عزیز من ممکنه نظرم باهات فرق کنه ولی دشمنت نیستم. بهم احترام بزاریم در کنار تفاوت عقاید. بهم عشق بدیم دنیا قشنگ تر میشه😘😘😘😘) 
2738
چقد زندگیت شبیه خواهر منه منم مامان و بابام دعوا دارن همش شوهر خواهرم سرکوفت میزنه بهش یا بدرفتار ...

چه عوضیه شوهر خواهرت

همیشه میگه کاش شوهرتوهم باتوکنه این کارارو تابفهمی 😔دنبال موقعیته تا همش زهرشوبریزه .شماهابودین چیک ...

من بودم کمتر رفت و آمد میکردم ، مثلا مادره باید موقعیت شما بیشتر براش مهم باشه تو خودش ، میخواد هم عصبانیتش رو یه جور نشون بده دلیل نداره پیش داماد بگه نهایت وقتی تنهایید با شما درددل کنه 

احتمالا خیلی سرکوفتش میزنی که این حرف رو میزنه .یه کم موقع درددکردنش همراهیش کن‌دیگه اینجوری بهت نمی ...

هزارباردرکش کردم فایده نداره ازمجردی نفرین میکردالهی سیاه بخت بشی.شوهرمم همش میگه مامانت خیلی اخلاقش بده

توکل برخدا❤

خیلی بده اینجور . واقعا دیدم بعضی دخترا اینقدر میگن ما تو خونه پدری برا خودمون کسی بودیم و خانواده هم پشتش اینقدررر تعریف میکنن از دختره که داماد دیگه روش نمیشه بد رفتاری کنه . حالا مامان تو داره دستی دستی زمینه مهیا میکنه براش..خصوصا شوهرت که میگی سرکوفت میزنه جای درک کردن تو  

هزارباردرکش کردم فایده نداره ازمجردی نفرین میکردالهی سیاه بخت بشی.شوهرمم همش میگه مامانت خیلی اخلاقش ...

همین که میگم کمتر برو ، وقتی رفت و آمدت کم بشه متوجه میشه ناراحت شدی نهایت طاقت نیاوردی چند روزی یکبار زنگ بزن  یه احوالپرسی کن